• 044-32424330
 • مشاوره راهنمایی و خرید

کاهش وزن

کاهش وزن ، در این مقاله به بررسی موضوع اضافه وزن و چاقی میپردازیم و همچنین مهم ترین روش و بهترین روش برای کاهش وزن اصولی رو به شما عزیزان میگوییم تا بتوانید سریع تر به نتیجه درخواه خودتان برسید و از شر چاقی راحت بشید حتما تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید .

همچنین در انتهای این مقاله به معرفی یکی از بهترین عصاره ها برای کاهش وزن ، میپردازیم که توسط متخصصان فران ساخته شده و میتواند شمارو در کم کردن وزنتان بسیار کمک کند و سوخت و ساز بدن شمارو افزایش دهد پس حتما به انتهای مقاله سر بزنید و این عصاره جادویی که توانسته رضایت تعداد خیلی زیادی مشتری را جلب کند را حداقل برای یک بار خرید کنید و تست کنید .

برای مشاوره و سفارش عدد 6 را به شماره ۳۰۰۰۵۱۵ پیامک کنید.
تلفن پشتیبانی ۳۲۴۲۴۳۳۰ – ۰۴۴ | کارشناسان ما در ساعات اداری منتظر پاسخگویی و مشاوره به شما هستند.

کاهش وزن اصولی
کاهش وزن اصولی

برای کاهش وزن چکار کنیم ؟ بهترین روش های کاهش وزن اصولی

کاهش وزن اصولی ، کم یا زیادشدن وزن ما تاثیر مستقیمی بر روند زندگیمان دارد. اما ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که روش علمی تشخیص اضافه وزن یا حتی کم وزنی در ما چیست؟ یکی از روش هایی که با عنوان شاخص توده بدنی یا BMI در ایران شناخته می شود، با یک فرمول ساده می تواند مشخص کند که شما دارای تناسب اندام هستید یا نه. زمانی که شما وزن ( به کیلوگرم ) را بر قد ( به متر ) تقسیم کنید، عددی به دست می آید که Body Mass Index یا همان BMI است.

اگر این عدد بین 18.5 تا 24.9 باشد، شما دارای تناسب اندام بسیار مناسبی هستید. طبیعتا عدد کمتر از 18.5 نشان دهنده کمبود وزن و بیشتر از 24.9 هم اضافه وزن شما را نشان می دهد. در این موارد شما درواقع دچار بیماری چاقی یا لاغری هستید و در هر صورت باید آن را به روش درست و منطقی درمان کنید.

طبق اطلاعات بدست آمده بیش از 2 میلیارد از افراد جهان به چاقی مبتلا هستند که آمار بسیار نگران کننده ای به حساب می آید. اضافه وزن علاوه بر آنکه می تواند به صورت مستقیم در روند زندگی عادی انسان ها تاثیر مخرب بگذارد، مرگ زودرس را نیز به دنبال دارد و ممکن است باعث ابتلا به بیماری های جبران ناپذیری شود. درنتیجه یافتن یک روش درمانی مناسب برای کاهش وزن و رسیده به وزن ایده آل می تواند یکی از دغدغه های اصلی هر فرد چاقی به حساب آید.

در ادامه کارشناسان گروه فرطب بهترین روش های رسیدن به تناسب اندام و کاهش وزن را توضیح می کنند تا یک زندگی متفاوت و سلامت محور را تجربه نمایید. در عین حال عصاره دوازده گیاه فران به شما معرفی می شود که بتوانید بدون هیچ عوارض جانبی و در کوتاه ترین زمان ممکن به یک وزن مناسب برسید.

همچنین بخوانید : درمان غلظت خون

برای مشاوره و سفارش عدد 6 را به شماره ۳۰۰۰۵۱۵ پیامک کنید.
تلفن پشتیبانی ۳۲۴۲۴۳۳۰ – ۰۴۴ | کارشناسان ما در ساعات اداری منتظر پاسخگویی و مشاوره به شما هستند.

ویدئو مهم مربوط به کاهش وزن

پیش از مطالعه ادامه این مقاله حتما حتما این ویدئو را مشاهده کنید تا بتوانید خیلی بهتر با بیماری چاقی و بهترین روش کاهش وزن اصولی ، آشنا شوید .

بیماری های مرتبط با چاقی را بشناسید

عوارض و بیماری های ناشی از اضافه وزن بسیار گسترده می باشد. چندین بیماری بسیار شایع که در بین افراد دارای اضافه وزن بیشتر دیده می شود و باید برای کاهش وزن اصولی ، اقدام کرد ؛ شامل بیماری های قلبی به خصوص سکته، دیابت، فشار خون بالا، سنگ صفرا، درمان کبد چرب ، نقرس، مشکلات تنفسی و … می باشد. گاها انواع مختلفی از سرطان نیز وجود دارند که یکی از عوامل اصلی ابتلا به آنها، اضافه وزن می باشد. بعضی از این بیماری ها مثل آپنه خواب، کبد چرب، مشکلات تنفسی و … با تغییر سبک زندگی و رسیدن به وزن ایده آل با ورزش کردن، به درمان نزدیک می شوند.

برای مثال بیماری کبد چرب هیچ روش درمانی قطعی در علم پزشکی ندارد و شما باید با پیش گرفتن سبک سالم زندگی مثل ورزش کردن و مصرف مکمل های گیاهی همانند عصاره ده گیاه فران موثر در پاکسازی کبد چرب، به درمان دست یابید. این موضوع درباره خود اضافه وزن هم صادق می باشد؛ به گونه ای که درمان این مشکل باید به طبیعی ترین روش های ممکن انجام شود تا عوارض و مشکلات دیگری نداشته باشد. یکی از این راه ها ورزش کردن و همچنین استفاده از داروهای گیاهی و طبیعی می باشد. عصاره دوازده گیاه فران موثر در کاهش وزن ، توانسته با فرمولاسیون خاص خود، یک مکمل دارویی بسیار مناسب برای رسیدن به وزن ایده آل باشد که در ادامه به معرفی کامل تر آن می پردازیم.

همچنین بخوانید : درمان پروستات

بهترین روش کاهش وزن
بهترین روش کاهش وزن

چه عواملی باعث چاقی می شوند

اما قبل از آنکه روش های مناسب برای کاهش وزن را نام ببریم، لازم است با بیماری هایی آشنا شوید که احتمال افزایش وزن غیرطبیعی شما را زیاد می کنند. همانطور که خود چاقی می تواند عامل بسیاری از بیماری ها باشد، بیماری های مختلفی هم وجود دارند که احتمال افزایش وزن را در شما زیاد می کنند.

از جمله این موارد می‎توان به کم کاری تیروئید، اختلالات خواب، افسردگی، سندروم کوشینگ، یائسگی در بانوان، ایجاد دردهای مزمن در افراد و … اشاره کرد. در عین حال سابقه خانوادگی نیز یکی از عوامل بسیار مهم و قابل توجه در این زمینه است. از دیگر عوامل ایجاد چاقی در افراد می توان کم تحرکی و نشستن های مداوم، رژیم غذایی نامناسب و مصرف بیش از حد الکل را نام برد. همچنین مصرف برخی از داروها مانند داروهای ضد تشنج، داروهای دیابت، داروهای ضد روان پریشی، استروئیدها و … هم در اضافه وزن تاثیر مستقیم دارند.

عوامل دیگری مانند بارداری، ترک سیگار، فشار عصبی و کمبود خواب هم باعث چاقی می شوند. نتیجه همه این موارد در کنار یکدیگر، نداشتن وزن ایده آل است که می تواند روال عادی زندگی انسان ها را به هم بزند و تاثیرات منفی بسیاری داشته باشد. پس افراد چاق در پی آن هستند که بتوانند به سرعت و با کمترین عوارض، به کاهش وزن دست یابند. استفاده از داروهای گیاهی می تواند یکی از بهترین روش ها برای تسریع در رسیدن به وزن ایده آل می باشد.

درنتیجه کافیست یک بار عصاره دوازده گیاه فران موثر در کاهش وزن را امتحان کنید تا تاثیر چشم گیر و مثبت آن را مشاهده نمایید.

برای مشاوره و سفارش عدد 6 را به شماره ۳۰۰۰۵۱۵ پیامک کنید.
تلفن پشتیبانی ۳۲۴۲۴۳۳۰ – ۰۴۴ | کارشناسان ما در ساعات اداری منتظر پاسخگویی و مشاوره به شما هستند.

کاهش وزن با بهترین روش
کاهش وزن با بهترین روش

چند نکته مهم درباره کاهش وزن

اما برای آنکه یک کاهش وزن اصولی و پایدار را تجربه نمایید، لازم است که به چند نکته توجه ویژه تری داشته باشید. در ادامه چند نکته ضروری درباره رسیدن به وزن ایده آل را بیان می کنیم که در ادامه مسیر شما برای کم کردن وزن مثمر ثمر می باشد.

تاثیر روانشناسی در کاهش وزن

احساسات، افکار و طرز عملکرد شما رابطه دائمی و مستقیمی با یکدیگر دارند و به زور خیلی زیادی به کاهش وزن اصولی ، کمک میکند . قطعا شما نمی توانید یک روزه وزن خود را تغییر دهید و حتی ممکن است طی روزها تلاش و ورزش مداوم، باز هم تاثیر چندانی را مشاهده نکنید. پس ذهن شما باید آماده این چالش بزرگ باشد تا مسیر دائمی و طولانی را برای رسیدن به وزن ایده آل پیش بگیرد و درنهایت بتوانید به نتیجه دلخواه برسید. برای این موضوع سعی کنید همواره موفقیت های کوچک خود را جشن بگیرید و آن را نشانه مثبتی تلقی کنید تا انگیزه‎تان بیشتر شود و راحت تر بتوانید این مسیر را طی کنید.

این موضوع می تواند در زمینه انتظارات به جا و منطقی شما هم اثرگذار باشد. لازم نیست از امروز بخواهید که 2 ساعت ورزش کنید، وعده های غذاییتان را بسیار کمتر کنید یا از داروهای لاغری مضر استفاده نمایید. کافیست شما یک روند مناسب و سیر صعودی را پیش بگیرید تا بدنتان هم با تغییرات جدید همراه شود و کمترین ضربه را از نظر روحی و جسمی ببینید. پس هیچ گاه تسلیم نشوید و ناامیدی را در این مسیر به طور کامل فراموش کنید. این موضوع را نیز در گوشه ذهن خود نگه دارید که شما وارد یک نبرد بزرگ می شوید که اگر بتوانید صبر و مداومت خود را بیشتر کنید، بدون شک شما برنده آن خواهید بود.

برنامه ریزی مناسب برای کاهش وزن اصولی

می توان گفت قدم اول برای رسیدن به هر هدفی، برنامه ریزی مناسب و اصولی است. مخصوصا اگر این هدف طولانی مدت باشد و نیاز به مداومت و تکرار هرروزه داشته باشد، باید یک برنامه ریزی مناسبی را پیش برد که کم کم یک عادت درست را را در فرد به وجود آورد تا به نتیجه نهایی رسید. هر کاری را باید ابتدا به آرامی شروع کرد تا در درازمدت به آن هدف دست یافت. تغییر رفتار و عادت ها به خصوص اگر اشتباه و مضر باشند، می توانند وقت و انرژی زیادی را از انسان بگیرند؛ درنتیجه لازم است که به سراغ بهترین متخصصان آن حوزه بروید تا برحسب تجربه و علمی که دارند، بهترین پیشنهاد و برنامه را به شما بدهند. در این مورد می توانید به مشاوران تغذیه مراجعه کنید که در این زمینه خبره هستند و برحسب شرایط شما بهترین برنامه ریزی را برای کاهش وزن تان انتخاب می کنند.

اهداف خود را دنبال کنید

ممکن است انسان ها در هر مسیری که قرار بگیرند، با چالش هایی روبرو شوند. بدون شک اگر شما نتوانید عزت نفس و قدرت خود را حفظ کنید درنهایت به شکست و حتی ناامیدی می رسید. مثلا ممکن است افرادی به شما بگویند که برنامه ورزشی یا رژیم غذایی که انتخاب کرده اید برایتان مناسب نیست یا بخواهند از روش های تاییدنشده و مضری برای کاهش وزن ناگهانی ، شما استفاده کنند. قطعا اگر نتوانید هدف خود را حفظ کنید و با بالاترین روحیه و جنگندگی در مسیر تناسب اندام قدم بردارید، نه تنها از نظر جسمی به نتیجه ای نمی رسید بلکه حتی ممکن است از لحاظ روحی نیز با مشکلات عدیده ای مثل افسردگی روبرو شوید.

درنتیجه به شما پیشنهاد می کنیم که در ابتدا یک هدف مشخص را برای خودتان انتخاب کنید و سپس از تجارب کسانی استفاده کنید که کارنامه واضح و موفقی در این حوزه دارند. برای مثال اطرافیانتان را نگاه کنید. طبق آمار گفته شده، از هر 3 نفر 1 نفر به اضافه وزن دچار می باشد. پس قطعا می توانید افراد موفقی را بیابید که توانسته باشند به وزن ایده آل خود برسند. بدون شک این افراد به عنوان بهترین مشاوران این حوزه به کمک شما می آیند. در عین حال فراموش نکنید که روش های ویژه و بدون عوارضی مانند استفاده از داروهای گیاهی را هم حتما در برنامه خود قرار دهید.

دلیل تاکید ما بر مصرف عصاره دوازده گیاه فران موثر در کاهش وزن ، به خاطر فرمولاسیون مخصوص با ترکیبات گیاهی تایید شده ای می باشد که هیچ گونه افزودنی ندارند و حتی به کاهش چربی خون و سیستم گوارش هم کمک می کنند..

برای مشاوره و سفارش عدد 6 را به شماره ۳۰۰۰۵۱۵ پیامک کنید.
تلفن پشتیبانی ۳۲۴۲۴۳۳۰ – ۰۴۴ | کارشناسان ما در ساعات اداری منتظر پاسخگویی و مشاوره به شما هستند.

روش های موثر در کاهش وزن
روش های موثر در کاهش وزن

انواع راه های کاهش وزن

راه های زیادی تا به الان برای کاهش وزن معرفی شده که بعضی از آنها طبق تحقیقات پزشکی و علمی به ثبت رسیده است. اما بهترین راه حل های کاهش وزن دائمی و مناسب را می توان در تغییر سبک زندگی پیدا کرد. اگر شما از روش های غیراستانداردی برای کاهش وزن استفاده نمایید، بدون شک در آینده دچار مشکلات عدیده ای همچون سکته و سایر بیماری های خطرناک می شوید. درنتیجه کارشناسان فرطب مجموعه کاملی از بهترین و اصولی ترین روش های کاهش وزن را برای شما آماده کرده اند که اطلاعات کامل آنها را می توانید در ادامه مطالعه کنید. فراموش نکنید که در این مسیر مهم باید بتوانید تحمل و شکیبایی خود را بیشتر کنید و برنامه ریزی مناسبی را انتخاب کنید تا به نتیجه دلخواه دست یابید.

کاهش وزن با رژیم غذایی

قطعا اولین قدم برای آنکه بتوانید به وزن دلخواهی دست پیدا کنید، انتخاب یک رژیم غذایی اصولی و استاندارد می باشد. در اینجا باید متناسب با هرم غذایی، مواد مغذی و مهم را در رژیم خود حفظ نمایید و بسیاری از موادی که می توانند باعث چاقی شوند را حذف کنید. درنهایت شما باید به Healthy Eating Plate یعنی بشقاب غذای سالم دست یابید. از جمله موارد و نکات مهمی که باید به آن اشاره کرد؛ استفاده مداوم و زیاد از سبزیجات و میوه ها در طول روز، غلات با کیفیت و ضروری مثل نان سبوس دار، غذاهای پروتئینی مثل ماهی و مرغ و حبوبات، روغن های سالم همانند روغن زیتون، مصرف آبمیوه، آب و شیر در طول روز و … است. اما باید بدانید که هر فردی متناسب با وزن و ویژگی های جسمانی که دارد، باید زیرنظر پزشک متخصص بعضی از موادغذایی را کمتر یا بیشتر مصرف کند تا به وزن ایده آل دست یابد.

چندین رژیم غذایی بسیار مشهور و پرطرفدار در دنیا وجود دارند که مورد استقبال پزشکان و عموم افراد می باشند. در هر صورت برای انتخاب این رژیم ها که در ادامه بهترین آنها را معرفی می کنیم، باید بتوانید متناسب با بودجه و هدفی که دارید پیش بروید و به صورت جدی از تصمیمات هیجانی جلوگیری کنید. گاهی اوقات با انتخاب‎های نادرست در زمینه رژیم غذایی، نه تنها به سلامتی خود آسیب می زنید بلکه پیش زمینه ابتلا به بیماری های مختلف را نیز در خود به وجود می آورید. در هر صورت در ادامه چند مورد از معروف ترین رژیم های غذایی که مورد استفاده عموم می باشند را معرفی می کنیم تا بتوانید بهترین رژیم را انتخاب کنید.

برای مشاوره و سفارش عدد 6 را به شماره ۳۰۰۰۵۱۵ پیامک کنید.
تلفن پشتیبانی ۳۲۴۲۴۳۳۰ – ۰۴۴ | کارشناسان ما در ساعات اداری منتظر پاسخگویی و مشاوره به شما هستند.

کاهش وزن گیاهی
کاهش وزن گیاهی

رژیم دش (DASH Diet)

موادغذایی ضروری و موردنیازی در این رژیم وجود دارد که شامل سبزیجات، میوه، غلات، پروتئین، لبنیات کم چرب و … می شود. استفاده مداوم و مناسب از این رژیم غذایی می تواند درجهت درمان و پیشگیری ابتلا به بیماری های مختلف به شما کمک کند. برای مثال با انتخاب رژیم دش می توانید فشار خون و چاقی خود را درمان کنید و از ابتلا به مشکلات قلبی، سکته قلبی و دیابت نوع 2 هم جلوگیری کنید.

رژیم زون (Zone Diet)

در این رژیم تاکید ویژه ای بر مصرف چربی های سالم، کربوهیدرات و پروتئین های کم چرب می باشد. این رژیم در کاهش وزن ، تاثیر بسیار مناسبی دارد. از جمله موادغذایی مصرفی در این رژیم می توان به سفیده تخم مرغ، کدو، بلوبری، بلغور جو، سینه مرغ، قارچ و … اشاره کرد.

رژیم کتوژنیک (Ketogenic Diet)

طی سال های اخیر معروفیت این رژیم به خاطر کاهش سریع وزن بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. 75 درصد کل این رژیم به چربی های سالمی مانند مصرف آووکادو، نارگیل، ماهی های چرب و روغن زیتون اختصاص یافته است. در عین 5 درصد کربوهیدارت مصرفی این رژیم سبب می شود که سوخت و ساز بدن شما بیشتر شود و درنتیجه چربی های بدنتان بسوزند. از دیگر مزایای رژیم کتوژنیک می توان به 20 درصد مصرف پروتئین های ضروری و مفیدی اشاره کرد که در حفظ سلامتی بدن بسیار تاثیرگذار می باشند.

کاهش وزن با ورزش

شاید بتوان ادعا کرد که ورزش کردن مناسب و اصولی، دوای درد همه بیماری هاست. شما با ورزش می توانید جسم و روح خود را در وضعیت مناسبی قرار دهید تا درنهایت عمر طولانی داشته باشید و بسیاری از بیماری ها را از خود دور نگه دارید. به خصوص در دنیای ماشینی امروز شما باید بتوانید تحرک مناسب را در برنامه خود قرار دهید تا وزن خود را در وضعیت سالم و ایده آلی حفظ کنید. عضله سازی و فرم دهی به بدن، تنظیم هورمون های بدن، حذف چربی های مضر و اضافی، کاهش اضطراب و خواب باکیفیت، از جمله مزایای یک ورزش حرفه ای می‎باشند. ورزش های هوازی، یوگا و پیلاتس، بدن سازی، دویدن، شنا و پیاده روی را می توان به عنوان بهترین ورزش های مناسب برای لاغرکردن نام برد.

همچنین بخوانید : درمان سنگ کلیه

کاهش وزن با تغییر سبک زندگی

در اینجا لازم است کلیت زندگی خود را بر مداری بچرخانید که بتوانید به هدف خود یعنی رسیدن به وزن ایده‎آل برسید. در این زمینه باید عادت های بد و مضر خود را حذف کنید و به جای آن به سراغ روش های سالم تری بروید. برای مثال مصرف غذاهای پرچرب مضر و فست فودی باید تقریبا حذف شوند.

همانطور که گفته شد، رژیم غذایی شما تاثیر بسیار ویژه ای بر روند تناسب اندامتان دارد. درنتیجه هیچ کدام از موادغذایی هرم غذایی را نباید حذف کنید اما باید به سراغ بهترین و سالم ترین آنها بروید تا نتیجه مناسب را به دست آورید. پس مصرف غذاهای پر کالری و غذاهای بیرونی مثل پیتزا، همبرگر، نوشابه و … باید حذف شوند. در عین حال پیاده روی مداوم، داشتن روحیه بالا، دوری از اضطراب و پرخوری را نیز باید در برنامه ویژه خود قرار دهید.

کاهش وزن با جراحی

عمل لاغری بای پس معده، عمل لاپاراسکوپی باندینگ شکمی قابل تنظیم، عمل اسلیو معده یا گاسترکتومی، جراحی پلیکاسیون معده، جراحی بای پس روده، عمل لیپوساکشن یا لیپوپلاستی و عمل ابدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم از جمله مواردی هستند که برای کاهش وزن و همچنین رسیدن به تناسب اندام انجام می شوند. معمولا پزشکان توصیه می کنند که با روش های درمانی طبیعی مثل ورزش کردن، رژیم درمانی مناسب و همچنین استفاده از داروهای گیاهی مناسب، در جهت کاهش وزن خود اقدام کنید. عوارض خطرناکی که جراحی‎های لاغری دارند، ممکن است آسیب های جدی به شما وارد کنند؛ با این حال در موارد ضروری و متناسب با چاقی فرد نمی توان این روش های درمانی را رد کرد. درنتیجه توصیه می شود که با مراجعه به پزشک متخصص، بهترین روش کاهش وزن را انتخاب کنید و برای رسیدن به وزن ایده آل تلاش کنید.

برای مشاوره و سفارش عدد 6 را به شماره ۳۰۰۰۵۱۵ پیامک کنید.
تلفن پشتیبانی ۳۲۴۲۴۳۳۰ – ۰۴۴ | کارشناسان ما در ساعات اداری منتظر پاسخگویی و مشاوره به شما هستند.

کاهش وزن ناگهانی
کاهش وزن ناگهانی

کاهش وزن ناگهانی واقعیت دارد ؟

کاهش وزن ناگهانی ؟ یکی از دروغ ترین تبلیغاتی هست که در سطح وب شما میبینید که این عنوان رو نوشتن ، این مدل کاهش وزن یکی از خطرناک ترین و بی نتیجه ترین روش ها برای کاهش وزن اصولی هست . همه ما میدونیم که به هیچ چیزی نمیشود یکشبه دست پیدا کرد . پس حتما برای درمان چاقی باید از روش های اصولی آن استفاده کرد .

فک کنم دلیلی خوبی رو بهتون گفتیم تا متوجه بشید کاهش وزن ناگهانی ، دروغ است . بازم اگر سوالی دارید داخل کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید ما سریعا پاسخ گوی شما عزیزان هستیم .

کاهش وزن با عصاره های گاهی فران
کاهش وزن با عصاره های گاهی فران

کاهش وزن با داروهای گیاهی

داروهای لاغری که در مراکز غیرمعتبر معرفی می شوند، بارها از طرف سازمان های بهداشت جهانی رد شده اند و تاکید می شود که به صورت جدی باید از آنها دوری کرد. معمولا ترکیباتی که در این داروها وجود دارند، به سرعت می توانند روی سوخت و ساز بدن شما تاثیر بگذارند و حتی وزنتان را کاهش دهند اما در درازمدت سبب مرگ زودرس و بیماری های جدی می شوند. درنتیجه شما باید به سراغ مکمل های دارویی بروید که هیچ عوارضی نداشته باشند و کاملا طبیعی تهیه شوند.

در این زمینه می توان به ترکیبات گیاهی اشاره کرد که سالیان طولانی در دسترس افراد قرار اند و توانسته اند اثرات مثبت خود را به صورت جدی و واقعی نشان دهند. درنتیجه طی سال های اخیر بررسی های علمی مخصوصی در زمینه ترکیبات ویژه و تاثیرات این گیاهان دارویی انجام شده که مورد تایید سازمان های دارو و بهداشت نیز قرار گرفته اند.

گیاه انیسون برای لاغری

از این گیاه که در داروسازی هم استفاده می شود، به عنوان یکی از بهترین ترکیب گیاهی برای افزایش سوخت و ساز طبیعی بدن و کاهش وزن نام می برند. علاوه بر این گیاه انیسون برای دستگاه گوارش و تقویت سیستم ایمنی بدن هم بسیار مفید می باشد. انیسون که دارای ترکیباتی همچون آهن و منگنز است، خاصیت آنتی اکسیدانی داشته و از همین رو ارزش غذایی بسیار بالایی دارد. تاکید می شود که دمنوش انیسون را به صورت مرتب ( یک تا سه بار در روز ) مصرف کنید تا بتوانید به وزن دلخواه خود برسید. از دیگر خواص انیسون می توان به هضم غذا، چربی سوزی، رفع دل درد و کمردرد در دوران قاعدگی، رفع اسهال، حالت تهوع و … اشاره کرد.

مصرف زیره برای لاغری

زیره برای لاغری بسیار مفید است و علاوه بر آنکه به عنوان یک ادویه خوش طعم در غذاهای ما ایرانیان استفاده می شود، خواص مختلفی هم دارد که از جمله آنها لاغری است. مهم نیست که از زیره سبز یا سیاه برای کاهش وزن خود استفاده می کنید، تنها نکته مهم مزاج شما است. توصیه می شود که اگز مزاج سردی دارید، زیره سیاه و اگر طبع گرم و صفراوی دارید، از زیره سبز برای لاغری استفاده کنید. زیره بسیار کم کالری است و در عین حال متابولیسم بدن شما را زیاد می کند که نتیجه آن کاهش وزن می باشد. شما می توانید از زیره سیاه با لیمو یا عسل استفاده کنید. در عین حال زیره به صورت پودر یا دمنوش هم می تواند از دیگر روش های مصرفی برای کاهش وزن باشد.

دارچین برای لاغری

خواص آنتی اکسیدانی و چربی سوزی دارچین سبب شده که یکی از بهترین ترکیبات گیاهی برای لاغرشدن به حساب بیاید. پاک سازی خون از سموم مختلف و کمک به درمان کبد چرب سبب شده که شرکت فران از این داروی گیاهی و طبیعی برای عصاره نه گیاه فران موثر در پاکسازی خون و عصاره دوازده گیاه فران موثر در کاهش وزن استفاده کند.

آب دارچین با عسل، چای دارچین، دارچین و لیمو، دارچین و شیر، دارچین با میخک و … در کنار انواع دمنوش هایی که با چوب دارچین می توان درست کرد، همگی در کاهش وزن و تناسب اندام کمک کننده هستند. در عین حال تاکید می شود که از این ادویه مفید به صورت مداوم در غذاها استفاده شود چراکه نقش موثری در پیشگیری از ابتلا به بیماری های مختلف دارد.  

زنجبیل برای لاغری

تاکید ویژه پزشکان و مشاوران تغذیه بری مصرف مداوم زنجبیل در طول روز و برای لاغری بسیار حائزاهمیت می باشد. درواقع خواص ضد التهابی، چربی سوزی و خاصیت ویژه زنجبیل در زمینه سیرکنندگی فرد باعث می شود که فرایند کاهش وزن افراد سریع تر پیش برود. در این زمینه به صورت جدی تاکید می گردد که از آب زنجبیل، دمنوش زنجبیل و چای سبز و دمنوش زنجبیل، لیمو و برگ نعناع استفاده کنید. این موضوع را نیز در نظر بگیرید که مصرف زنجبیل با اینکه بر روند لاغری بسیار موثر است، به عنوان یک داروی گیاهی مکمل عمل می کند و شما باید رژیم غذایی و ورزش را هم جدی بگیرید.

گل محمدی برا لاغری

مبارزه با التهاب، گرسنگی، افزایش ایمنی و هضم غذا از جمله فواید منحصر به فرد گل محمدی است. تاکید می شود که از چای گل محمدی برای لاغری استفاده کنید که طرز تهیه بسیار ساده ای هم دارد. برای این امر کافیست گل های محمدی را به خوبی بشویید و پایه سفید آنها را جدا نمایید. سپس آنها را به آب جوش اضافه کنید و بگذارید که به مدت 3 ثانیه روی گاز بجوشد. سپس چند دقیقه آن را کنار بگذارید تا رنگ گلبرگ ها تیره شود. پس از آن دمنوش گل محمدی شما آماده است و می توانید آن را با عسل و سایر ادویه جات میل کنید.

نوشدن آب فراوان برای کاهش وزن
نوشدن آب فراوان برای کاهش وزن

اسطوخودوس برای لاغری

دمنوش اسطوخودوس باید حتما در رژیم غذایی شما قرار بگیرد چراکه خواص شگفت انگیزی دارد و می تواند به راحتی در زمینه کاهش وزن به شما کمک کند. کاهش جذب چربی برای بدن می تواند یکی از ویژگی های منحصربه فرد این داروی گیاهی باشد. فواید مختلف اسطوخودوس در زمینه درمان معده درد، درمان آکنه و جوش صورت، کاهش استرس و کمک به هضم غذا را نیز نباید فراموش کرد.

در نتیجه توصیه می شود که برای داشتن یک خواب راحت، درمان میگرن، کاهش وزن و … این دمنوش را به صورت مکرر استفاده کنید و تاثیر جدی آن را مشاهده نمایید.

چای سبز برای لاغری

احتمالا همه شما شنیده اید که چای سبز برای کاهش وزن بسیار مناسب می باشد. Green tea باعث بالا بردن سوخت و ساز بدن می شود و حتی برای رفع عفونت گلو و پوسیدگی دندان هم مفید است. چای سبز که دارای کافئین و آنتی اکسیدان فراوان است، متابولیسم بدن را زیاد کرده و به چربی سوزی هم کمک می کند. همچنین کاهش چربی دور شکم و جلوگیری از پرخوری، از دیگر مزایای این گیاه برای کمک به لاغری است. مربیان ورزش تاکید می کنند که چای سبز را پیش از شروع جلسه ورزشی خود مصرف کنید چراکه کافئین آن باعث بیشتر شدن کیفیت ورزش شما می شود. دقت کنید که اگر به کافئین حساسیت دارید، مصرف یک فنجان چای سبز به صورت روزانه و برای کاهش وزن کافیست.

خرنوب برای لاغری

گیاه پر انرژی خرنوب به صورت شیره خرنوب برای لاغری بسیار مفید می باشد. تقویت سیستم ایمنی بدن، جلوگیری از پرخوری، کاهش قند خون، درمان ناباروری در آقایان و … از جمله مزایای این گیاه می باشد. شما همچنین می توانید پودر خرنوب را تهیه کنید و حدود دو قاشق غذاخوری آن را در یک فنجان آب جوش بریزید و بگذارید 30 دقیقه دم بکشد. پس از آن این دمنوش ویژه را صاف کرده و میل کنید تا برای لاغری و تناسب اندام شما کمک کننده باشد.

برای مشاوره و سفارش عدد 6 را به شماره ۳۰۰۰۵۱۵ پیامک کنید.
تلفن پشتیبانی ۳۲۴۲۴۳۳۰ – ۰۴۴ | کارشناسان ما در ساعات اداری منتظر پاسخگویی و مشاوره به شما هستند.

بهترین عصاره برای کاهش وزن
بهترین عصاره برای کاهش وزن

عصاره دوازده گیاه فران موثر در کاهش وزن

شرکت فران توانسته تمامی این ترکیبات گیاهی گفته شده یعنی انیسون، زیره، دارچین، زنجبیل، گل محمدی، اسطوخودوس، چای سبز و خرنوب را به همراه قهوه سبز، سیر، فلفل سیاه و لیمو ترش در کنار یکدیگر قرار دهد تا اجزاء فرمولاسیون ویژه ای با عنوان عصاره دوازده گیاه فران تولید شود.

این عصاره گیاهی ویژه برای کاهش وزن ، از بین بردن چربی های ناحیه شکم و جلوگیری از افزایش وزن در افراد مستعد چاقی مفید می باشد. در عین حال کاهش چربی خون و کمک به سیستم گوارش از دیگر مزایایی است که این عصاره گیاهی دارد. برای استفاده از این عصاره کافیست که روزی سه بار، هر بار به ميزان یک قاشق پیمانه مخصوص داخل پک را با یک لیوان آب ولرم مخلوط نموده و نیم ساعت بعد از غذا ميل کنید.

تاثیرات ویژه و منحصر به فرد این ترکیب برای دوره 80 روزه مناسب است و برای کاهش وزن سریع تر شما بسیار مناسب می باشد. عدم وجود افزودنی های شیمیایی و همچنین نداشتن عوارض، سبب شده که استقبال از این عصاره کاملا طبیعی بیشتر شود.

از همین رو شرکت فران این پک مناسب برای دوره 80 روزه را با تخفیف ویژه در اختیار شما می گذارد تا بتوانید از آن استفاده کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن به وزن دلخواه خود برسید. فراموش نکنید که این عصاره گیاهی در صورتی می تواند تاثیر کامل خود را بگذارد که شما ورزش و رژیم غذایی مناسب را فراموش نکنید و سبک زندگی سالمی پیش بگیرید. پس برای آنکه به نتیجه دلخواه خود برسید، همین الان برای ثبت سفارش عصاره دوازده گیاه فران اقدام کنید و نتیجه شگفت انگیز آن را مشاهده نمایید.

جمع بندی مقاله بهترین روش کاهش وزن

کاهش وزن و بهترین روش کاهش وزن رو و همچنین روش های کاهش وزن اصولی رو در این مقاله به طور کامل به شما عزیزان معرفی کردیم همچنین در انتهای این مقاله به معرفی بهترین عصاره برای درمان چاقی پرداختیم که میتواند تا حد خیلی زیادی سوخت و ساز بدن شمارو افزایش دهد و پیشنهاد خیلی از کارشناسان این هست که حتما این محصول رو تهیه کنید و سوخت و ساز بدن خود را افزایش دهید . هرگونه سوالی دارید زیر همین مقاله با ما به اشتراک بگذارید .

برای مشاوره و سفارش عدد 6 را به شماره ۳۰۰۰۵۱۵ پیامک کنید.
تلفن پشتیبانی ۳۲۴۲۴۳۳۰ – ۰۴۴ | کارشناسان ما در ساعات اداری منتظر پاسخگویی و مشاوره به شما هستند.

منبع : nhs.uk

سوالات متداول

دیدگاهی در مورد “کاهش وزن

 1. E.h گفت:

  سلام. عصاره دوازده گیاه برای لاغری تضادی با ۱۰ گیاه برای کبد چرب نداره اگه بخوایم باهم مصرف کنیم؟

  1. فروشگاه اینترنتی فرطب گفت:

   با سلام و عرض احترام، محصول کبد و لاغری مکمل هم هستند و جوابدهی دوره همزمانشون بیشتر می شه. طریقه مصرف هم محصول عصاره 10 گیاه کبد قبل از غذا مصرف می شه و محصول عصاره 12 گیاه لاغری طبق بروشور حتما بعد از غذا باید مصرف بشه.

 2. گل نرگس گفت:

  سلام برای کودک ده ساله مناسبه؟

  1. فروشگاه اینترنتی فرطب گفت:

   با سلام و عرض احترام، لطفا برای راهنمایی کامل با شرکت تماس بگیرین. شماره تلفن: 32424330-044

 3. ارکیده گفت:

  سلام، طعم این محصول چطوره؟ معمولا داروهای گیاهی بدطعم و بوی تند دارن و استفاده ازشون رو سخت میکنه

  1. فروشگاه اینترنتی فرطب گفت:

   با سلام و عرض ادب، برای حفظ اصالت گیاهی بودن محصول از هیچ گونه افزودنی و شیرین کننده در ترکیبات استفاده نشده ولی کسانی که با طعم مشکل دارن می تونن بسته به ذائقه و طبع خودشون با طعم دهنده های طبیعی مثل آبلیمو، آبمیوه بدون شکر, … طعم دار کرده و میل کنن.

نظرات بسته شده اند

تقویت قوای جنسی مقالات عمومی

تقویت قوای جنسی در مردان و زنان

تقویت قوای جنسی ، کیفیت زندگی جنسی یکی از عناصر مهم زندگی است و مشکلات متعددی وجود دارند که ممکن …

مطالعه مقاله
بهترین داروی پاکسازی ریه مقالات عمومی

بهترین داروی پاکسازی ریه { موثرترین } داروی گیاهی 1401

بهترین داروی پاکسازی ریه در سال 1401 چه محصولی هست ؟ در این مقاله قصد داریم به شما عزیزان به …

مطالعه مقاله
سنگ کلیه چیست مقالات عمومی

سنگ کلیه چیست ؟

سنگ کلیه چیست ؟ در این مقاله به بررسی کامل موضوع سنگ کلیه میپردازیم ، حتما تا انتهای این مقاله …

مطالعه مقاله
سبد خرید
فیس بوک X پینترست linkedin تلگرام
فروشگاه
حساب کاربری من