سوالات متداول

سوالی دارید؟ از ما بپرسید! کارشناسان ما در ساعات اداری منتظر پاسخگویی و مشاوره به شما هستند.

ورود و ثبت‌نام

بله، شما می‌توانید حساب‌های کاربری خود را در فرطب ادغام کنید ولی توجه داشته باشید پس از آن اﻃﻠﺎﻋﺎت یکی از دو ﺣﺴﺎب سابق پاک می‌شود و فقط ایمیل یا شماره تماس شما با حساب دیگر ادغام می‌شود. تمام ﺳﻔﺎرش‌ها، ﻣﺮﺟﻮﻋﯽ‌ﻫﺎ، آدرس‌ﻫﺎ و دیدگاه‌ها نیز بر روی یک حساب شما نگه‌داری می‌شود.
پس از تکمیل اطلاعات کاربری خود به قسمت آدرس‌ها در حساب کاربری مراجعه کنید.
خیر، برای خرید از فرطب نیازی به عضویت نیست ولی شما می‌توانید برای تجربه بهتر در خرید به راحتی با شماره موبایل خود و دریافت کد یکبار مصرف وارد حساب کاربری خود شوید.

شما می‌‌توانید به صفحه اطلاعات حساب کاربری رفته تا ایمیل، نام و شماره موبایل خود را ویرایش کنید.

بله، کارشناسان ما در ساعات اداری منتظر پاسخگویی و مشاوره به شما هستند. شماره تماس : ۳۲۴۲۴۳۳۰ ۰۴۴

شما می‌توانید بر روی گزینه حساب کاربری کلیک کرده و از طریق شماره موبایل خود و کد یک بار مصرف یا از طریق ایمیل و رمز عبور انتخابی خود در سایت عضو شوید.
برای دسترسی مجدد به حساب کافیست از طریق شماره موبایل و کد یکبار مصرف اقدام کنید.

روند ثبت سفارش

بله، تعداد خرید در صورتی که از حد دسترسی حساب کاربری عادی بیشتر باشد امکان پذیر نیست و باید بعد از هماهنگی با دفتر فروش، خرید خود را ثبت کنید.
بنابر هر دلیلی اگر نیاز داشتید واریز مستقیم به حساب فرطب انجام دهید، شما می‌توانید با هماهنگی کارشناسان و مشاوران مرکز تماس مبلغ خود را به کارت بانکی و یا شماره شبا فرطب (شرکت نوشین شهد ارومیه) واریز نمایید.

خیر، تمامی سفارشات بصورت آنلاین یا تلفنی پس از واریز وجه ثبت و پردازش می‌شود.

خیر، تمامی محصولاتی که قیمت دارند فقط قابلیت ثبت سفارش را دارند!

با ورود به بخش حساب کاربری و انتخاب قسمت سفارش‌ها می‌توانید آخرین عملیات خرید خود را مشاهده کنید و درصورت نیاز فاکتور تهیه کنید.

ممکن است بدلیل اختلال در عملیات درگاه بانکی انتقال وجه به بانک دچار خطا شده باشد (از خاموش بودن فیلترشکن خود مطمئن شوید) در اینصورت وجه بصورت خودکار طی حداکثر ۷۲ ساعت کاری مجدد بحساب شما برمی‌گردد. تاکید می‌شود، در این مورد نیازی به تماس با پشتیبانی ندارید. فرآیند بازگشت پول به حساب شما بصورت خودکار توسط بانک پردازش می‌شود.

پیگیری ارسال سفارش

سفارش شما پس از نهایی شدن از طریق پست و باربری طی حداقل ۴ روز کاری تحویل شما می‌شود.

بله، هنگام وارد نمودن آدرس شما می‌توانید نام شخص تحویل گیرنده مرسوله را وارد کنید، شخص تحویل گیرنده می‌بایست کارت شناسایی خود را هنگام تحویل بهمراه داشته باشد.

هزینه ارسال محصولات رایگان می‌باشد و یا روی قیمت محصول اعمال شده است.

طریقه مصرف

تمامی محصولات شامل بروشور راهنماست که به همراه بسته‌بندی برای شما ارسال می‌شود. در صورتی که به بروشور راهنما دسترسی ندارید با مشورت پزشک خود و یا کارشناسان فرطب اقدام به مصرف محصولات کنید.

بازگرداندن کالا

  • سپری شدن تاریخ انقضا
  • آسیب فیزیکی کالا
  • مغایرت کالای ثبت شده با کالای تحویلی
  • نشت کردن محتویات

درصورتی که شرایط ارجاع کالا را دارید لطفا از طریق صفحه بازگشت محصول اقدام به پر کردن فرم مورد نظر کرده و منتظر تماس تیم پشتیبانی باشید.

تخفیف و جشنواره

اطمینان و رضایت‌مندی مشتریان همواره از اولویت‏‌های محصولات سلامتی گیاهی فران بوده است و فرطب در این راستا تلاش می‌کند تا هر محصولی در شرایطی مطلوب و قابل قبول به دست مشتری برسد. ازین رو بر روی تمامی محصولات خود تخفیفات دوره‌ای را اعمال کرده است که تا اطلاع ثانوی همه می‌توانند از آن بهره‌مند شوند.

خیر، تخفیف‌ها بصورت پیش فرض بر روی سبد خرید شما اعمال می‌شود.

خیر، تخفیف‌ها بصورت پیش فرض بر روی هر محصول ثبت شده است و برای خرید چندین محصول شما چندین تخفیف مختلف دریافت می‌کنید.