• 044-32424330
 • مشاوره راهنمایی و خرید

درمان کبد چرب

درمان کبد چرب ، یکی از رایج ترین مشکلاتی هست که بیش از 60 درصد مردم ممکن است با آن مواجه شوند . ما این مقاله رو جمع آوری کردیم تا بتوانیم به درمان بیماری کبد چرب شما عزیزان کمکی کرده باشیم همچنین در انتهای این مقاله یک محصولی شگفت انگیز و با خواصی فوق العاده ، دارو کبد چرب برای شما قرار دادیم که  بر پایه طب سنتی با فرمولاسیون منحصر به فرد و نسبت‌های موثر در آزمایشگاه شرکت نوشین شهد فرموله گردیده است .

unnamed | درمان کبد چرب

حتما بخوانید : کاهش وزن ، با اصولی ترین روش سال 2022

با خرید این محصول میتوانید به درمان فوری کبد چرب ، خود کمک کنید . پس حتما تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید و نظرات خود را در انتهای این مقاله با ما به اشتراک بگذارید و حتما برای کسانی که مشکل کبد چرب دارند ارسال کنید .

برای مشاوره و سفارش عدد یک را به شماره ۳۰۰۰۵۱۵ پیامک کنید.
تلفن پشتیبانی ۳۲۴۲۴۳۳۰ – ۰۴۴ | کارشناسان ما در ساعات اداری منتظر پاسخگویی و مشاوره به شما هستند.

حتما بخوانید : درمان آنفولانزا

طبیعی ترین راه درمان کبد چرب با طب سنتی و درمان خانگی

کبد و ریه از مهم ترین اندام های بدن انسان هستند که برای بازسازی و پاکسازی خود به تغذیه سالم نیاز دارند. با این حال، برخی از مواد غذایی که سموم را از بین می برند، نقش مهمی در درمان کبد چرب دارند. برخی از مواد غذایی می توانند به پاکسازی کبد چرب، پاکسازی خون و پاکسازی ریه کمک کنند که در این مقاله به 10 روش آن اشاره می کنیم.

درمان کبد چرب با فرطب
درمان کبد چرب با فرطب

حتما بخوانید : رشد سریع مو

کبد چرب چیست؟

در روانکاری کبد، چربی به شکل قطرات در سلول هایی به نام هپاتوسیت تجمع می یابد. کبد چرب که در اصطلاح پزشکی به آن استئاتوز کبدی می گویند، وضعیتی است که چربی ذخیره شده یا انباشته شده در سلول های کبد بیش از حد طبیعی بوده و نیاز به درمان کبد چرب ، داشته باشد. زیرا با افزایش سن، سفیدی مو و چین و چروک شدن پوست به عنوان یک فرایند طبیعی، بسته به عادات غذایی، کبد چرب می شود.

این مقاله هم حتما بخوانید : تنظیم قند خون

خون | درمان کبد چرب


به طور کلی، در ابتدا، بیماران ممکن است هیچ علامتی را تجربه نکنند، زیرا اگر میزان چربی کبد بیش از 30 درصد باشد، شروع به نشان دادن علائم بالینی می کند و حتما باید در دوره درمان فوری کبد چرب قرار بگیرید . این بیماری علاوه بر علائم بالینی با روش های تشخیصی قابل شناسایی است. در سلول های کبد نیز مانند سایر سلول ها چربی وجود دارد، اما مقدار بیش از حد آن باعث مشکلات مختلفی می شود.

کبد یکی از اصلی‌ترین اجزاء بدن انسان است؛ درواقع انسان بدون کبد نمی‌تواند به زندگی‌اش ادامه دهد. دلایل اصلی چرب شدن کبد، نوشیدن الکل، ورزش نکردن، خوردن غذا‌های نادرست و در نهایت اضافه وزن است. برای درمان کبد چرب، نخستین کاری که لازم است انجام شود، کاهش وزن طبیعی است. یعنی در صورتی که بتوانید حداقل ۵ درصد از وزنتان را کم کنید تأثیر بسیاری در شرایط کبد دارد. مصرف داروی گیاهی چربی کبد زیر نظر متخصص مربوطه نیز، موجب بهبود سریع تر خواهد شد.

درمان بیماری کبد چرب
درمان بیماری کبد چرب

بیماری کبد چرب چیست؟

شما میتونید برای درمان کبد چرب ، از دارو کبد چرب فرطب استفاده کنید که میتواند تا حد خیلی زیادی به دوره درمان شما کمک کند حتما پیشنهاد میکنیم که دارو کبد چرب فران رو خریداری کنید . یماری کبد چرب همان گونه که از نام آن پیداست به این معناست که چربی بیش از حد طبیعی در کبد تجمع کرده است. در بدن یک فرد سالم، کبد به از بین بردن سموم کمک می‌کند و آنزیم گوارشی صفرا را تولید می‌کند. اگر کبدی دارای ۵ الی ۱۰ درصد چربی باشد، کبد چرب نامیده می‌شود. کبد چرب موقعیتی مخرب را در بدن فرد ایجاد می‌کند و در اغلب موارد، هیچ علامت هشدار دهنده‌ای در ابتلا ندارد.

برای مشاوره و سفارش عدد یک را به شماره ۳۰۰۰۵۱۵ پیامک کنید.
تلفن پشتیبانی ۳۲۴۲۴۳۳۰ – ۰۴۴ | کارشناسان ما در ساعات اداری منتظر پاسخگویی و مشاوره به شما هستند.

نارسایی کبد

کبد چرب به این دلیل ایجاد می شود که بدن چربی اضافی تولید می کند یا نمی تواند چربی تولید شده را متابولیزه نماید. این چربی اضافی در کبد ذخیره شده و می تواند منجر به بیماری های مختلف در کبد شود. اینها شامل التهاب کبد (هپاتیت)، دارو کبد چرب ، تشکیل اسکار در کبد، فیبروز کبد و همچنین مشکلات جدی سلامتی است که می ‌تواند به سیروز و حتی نارسایی کبد در مراحل بعدی برسد. در چنین حالتی نیاز به درمان کبد چرب ضروری است.

حتما بخوانید : چرا پاکسازی خون مهم هست

تجمع چربی در کبد

تجمع چربی در درمان کبد چرب
تجمع چربی در درمان کبد چرب

تجمع چربی می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. به همین دلیل، هیچ پاسخ واحدی برای این سوال که علت کبد چرب چیست وجود ندارد. در حالی که کبد چرب مرتبط با الکل را می توان در افرادی که از الکل استفاده می کنند مشاهده کرد، کبد چرب ممکن است در افرادی که الکل مصرف نمی کنند به دلایلی مانند چاقی، قند خون بالا در خون، مقاومت به انسولین، تری گلیسیرید بالا، چربی و کلسترول ایجاد شود.

در موارد کمتر، بارداری، هپاتیت C، عفونت ها، عوارض جانبی داروها، قرار گرفتن در معرض مواد سمی و استعداد ژنتیکی را می توان از عوامل ایجاد کبد چرب نشان داد که باید به پاکسازی کبد چرب اقدام کرد. کبد چرب اساساً به دو گروه تقسیم می شود؛

حتما بخوانید : علت بیماری کبد چرب

 • بیماری کبد چرب الکلی (AFLD)
 • بیماری کبد چرب غیر الکلی (NAFLD)

اثر مخرب الکل

مصرف مزمن الکل اثرات منفی بسیاری دارد. مهم ترین آنها بیماری کبد چرب الکلی است. بیش از 90 درصد از کسانی که الکل مصرف می کنند دچار کبد چرب می شوند. 10 تا 35 درصد از این افراد ممکن است به هپاتیت مرتبط با الکل مبتلا گردند.

بنابراین مصرف الکل یکی از اساسی ترین عوامل در بروز کبد چرب و سایر بیماری های کبدی است. نوشیدن مقادیری الکل، که می تواند بین 40 تا 80 گرم در روز باشد، یک عامل خطر مرزی برای ایجاد آسیب شدید کبدی در نظر گرفته می شود که باید سریعا پاکسازی کبد چرب را در دستور کار قرار داد.

حتما بخوانید : درمان سنگ کلیه

برای مشاوره و سفارش عدد یک را به شماره ۳۰۰۰۵۱۵ پیامک کنید.
تلفن پشتیبانی ۳۲۴۲۴۳۳۰ – ۰۴۴ | کارشناسان ما در ساعات اداری منتظر پاسخگویی و مشاوره به شما هستند.

کبد چرب غیر الکلی

کبد چرب در افرادی که الکل مصرف نمی کنند نیز دیده می شود. بیماری کبد چرب غیر الکلی به دلایلی غیر از الکل ایجاد می شود. استئاتوهپاتیت غیر الکلی (NASH) یک نوع تهاجمی کبد چرب است و می تواند باعث نارسایی کبد گردد. این ممکن است با چاقی، فشار خون بالا، دیابت نوع 2 و سندرم متابولیک همراه باشد.

کبد چرب در 4 مرحله ایجاد می شود. در حالی که هیچ علامتی در مرحله اول رخ نمی دهد، التهاب ممکن است در برخی موارد در مرحله دوم رخ دهد. در مرحله سوم و آخر که فیبروز نیز نامیده می شود، کبد و سایر بافت ها آسیب می بینند. در چنین شرایطی درمان کبد چرب قطعا باید انجام شود.

همچنین بخوانید : در مان پروستات

درمان فوری کبد چرب
بهترین و فوری ترین درمان کبد چرب طبیعی

معایب بیماری کبد چرب

درمان کبد چرب یک بیماری مزمن است که زمانی که چربی بیش از حدی در کبد تجمع می‌یابد، رخ می‌دهد. این بیماری ممکن است هیچ علامتی نداشته باشد و در برخی افراد ممکن است علائم مانند خستگی، درد شکم، تورم شکم و کاهش اشتها را نشان دهد. برخی از معایب کبد چرب عبارتند از:

1- افزایش خطر ابتلا به دیابت نوع 2، بیماری قلبی و سکته مغزی

2- خطر ابتلا به التهاب کبد (هپاتیت)

3- افزایش خطر ابتلا به سرطان کبد

4- کاهش عملکرد کبد و در صورت بیماری شدید، خطر تبدیل شدن به سیروز کبد

5- افزایش خطر بروز بیماری‌های روانی مانند افسردگی و اضطراب

6- تأثیر بر عملکرد کیفیت زندگی و توانایی انجام فعالیت‌های روزمره

7- تأثیر بر عملکرد جنسی

8- اختلالات گوارشی مانند سوء جذب مواد مغذی، نفخ، دل درد و دیسپپسی.

لازم به ذکر است که افرادی که دچار کبد چرب هستند و زودتر به درمان بپردازند، می‌توانند خطرات این بیماری را کاهش دهند و زندگی سالم‌تری را تجربه کنند.

علائم کبد چرب

علائم کبد چرب ، معمولاً کبد چرب بدون علامت است. به خصوص در مراحل اولیه ممکن است هیچ علامتی دیده نشود و تنها با مشکوک بودن پزشک به موارد موجود در شرح حال، تشخیص داده می شود و نکات مهمی که باید برای درمان کبد چرب انجام شود به بیمار تجویز میشود . همانطور که بیماری پیشرفت می کند، می تواند باعث ایجاد فشار در قسمت فوقانی راست و همچنین دردی کند که نیازی به استفاده از مسکن ندارد، اما وجود آن را دائماً احساس می کند.

کبد چرب نیز با علائمی که روی پوست دارد باعث ناراحتی شده و می تواند باعث خارش، قرمزی و پوسته پوسته شدن پوست شود. زمانی که شناخته شده ترین علائم پوستی در جامعه ظاهر شد، کبد چرب عمدتاً به مراحل پیشرفته رسیده است و باید سریعا پاکسازی کبد چرب را انجام داد. جدای از این، علائم زیر ممکن است بسته به درجه بیماری رخ دهد؛

 • بی اشتهایی
 • کاهش وزن
 • ضعف و خستگی
 • تهوع و استفراغ
 • زردی
 • معده درد
 • تورم در شکم

روش‌های درمان کبد چرب

در این قسمت از مطلب، روش‌های درمان کبد چرب را بیان می‌نماییم، ما به عنوان کارشناسان مجموعه فرطب پیشنهاد می‌کنیم اگر برای سلامتی خودتان اهمیت قائل هستید، این نکات را مطالعه و به آن‌ها عمل کنید؛ استفاده از داروی گیاهی چربی کبد به تسریع روند بهبود کمک فراوانی می‌کند.

 1. کاهش وزن برای درمان کبد چرب
 2. کاهش چربی و کربوهیدرات غذا
 3. استفاده از امگا ۳ موجود در ماهی‌های چرب مانند سالمون و ساردین
 4. استفاده از امگا ۳ موجود در منابع گیاهی شامل بذر کتان، شاهدانه، گردو، روغن زیتون، آجیل‌ها
 5. مصرف روزانه یک گرم مکمل روغن ماهی.
 6. محدود کردن چربی‌ها و خودداری از مصرف چربی‌های اشباع شده
 7. بهترین پروتئین غذا‌های دریایی و مرغ و گوشت فاقد چربی است؛ البته باید بدانید که پروتئین گیاهی بهتر از حیوانی است.
 8. رژیم غنی سرشار از میوه و سبزیجات باشد. مصرف سبزیجات به دلیل داشتن فیبر فراوان و ویتامین توصیه می‌شود. میوه‌ها هم فیبر زیادی دارند؛ اما چون قند ساده دارند، باید حداکثر ۳ واحد در روز مصرف شوند.
 9. مصرف فیبر را با استفاده از غلات کامل و برنج قهوه‌ای افزایش دهید.
 10. از مصرف شیرینی‌جات آماده خودداری کنید.
 11. از خوردن نوشیدنی‌های قندی خودداری شود.
 12. برای پخت و پز از روغن‌های مایع کانولا و زیتون استفاده کنید.
 13. به طور منظم ورزش کنید
 14. کنترل استرس و فشار‌های عصبی
 15. قطع مصرف الکل، سیگار و انواع مخدر‌ها ضروری است.
 16. استفاده از داروی گیاهی برای چربی کبد

چگونه کبد را پاکسازی کنیم؟

چگونه کبد چرب را پاکسازی کنیم ؟ کبد به پاکسازی اجزای مضر مانند داروها و الکل در خون کمک می کند. علاوه بر این، کبد آن را به اجزای تغذیه ای تبدیل می سازد که بدن از آنها استفاده خواهد کرد. کبد به تمیز کردن آنزیم ها و پروتئین ها و همچنین ذخیره عناصر منعقد کننده خون و در نتیجه پاکسازی خون و پاکسازی ریه کمک می کند. مصرف بیش از حد برخی مواد می تواند باعث آسیب کبدی شود. بنابراین باید از مصرف الکل، سرخ کردنی ها، چربی ها و مصرف زیاد نمک و شکر پرهیز کرد.


کبد اندام بسیار مهمی برای زندگی انسان است. کبد عضوی است که در پاکسازی خون و پاکسازی ریه بسیار مهم است. علاوه بر این، کبد اجزای غذایی مفید برای بدن انسان را تنظیم می کند تا بدن بتواند از آن استفاده کند. پاکسازی کبد چرب در این زمینه بسیار مفید است. برای پاکسازی و بازسازی کبد، مصرف غذاهای مناسب، تغذیه سالم و مصرف زیاد غذاها ضروری است. در ادامه به شما خواهیم گفت که چطور با 10 روش درمان کبد چرب در خانه میپردازیم .

درمان خانگی کبد چرب ، بهترین راه برای خلاص شدن از مشکلات کبدی هست پس حتما این قسمت رو با دقت بخوانید و از محصولی که در انتهای این مقاله به شما معرفی کردیم استفاده کنید .

1- سیر

دارای خواصی بوده که باعث بهبود و تنظیم عملکرد کبد می شود. همچنین دارای ویژگی تسکین التهاب در هنگام مصرف با له کردن است. آلیسین موجود در سیر با خواص ضد باکتریایی خود به پاکسازی کبد چرب کمک می کند.

2- سیب

سیب به دلیل داشتن فیبر بالا میوه ای بسیار مفید برای کبد است. فیبر پکتین موجود در سیب به کنترل کلسترول و همچنین کاهش آن کمک می کند. همچنین موجب دفع سموم از بدن می شود. سیب سبز برای پاکسازی کبد چرب بسیار مفید است.

برای مشاوره و سفارش عدد یک را به شماره ۳۰۰۰۵۱۵ پیامک کنید.
تلفن پشتیبانی ۳۲۴۲۴۳۳۰ – ۰۴۴ | کارشناسان ما در ساعات اداری منتظر پاسخگویی و مشاوره به شما هستند.

3- آووکادو

برای حفظ زیبایی و سلامتی در سراسر جهان بسیار محبوب است. مهم ترین نوع سبزی برای پاکسازی کبد چرب است. با این حال، طبق مطالعات، مشخص شده است که آووکادو از کبد در برابر گالاکتوزامین و مواد مشابه محافظت می کند.

4- بروکلی

کلم بروکلی به از بین بردن اجزای مضری که بر عملکرد کبد تأثیر منفی می گذارد کمک می کند. کلم بروکلی سرشار از مواد شیمیایی است و موجب کاهش فشار خون و کلسترول می شود. همچنین به پاکسازی خون، داروی پاکسازی ریه و رفع مشکل لخته شدن خون کمک می کند.

رژیم غذایی مناسب برای کبد چرب
رژیم غذایی مناسب برای کبد چرب

5- زردچوبه

زردچوبه مناسب از بین بردن شرایط ناشی از التهاب است. با این حال، زردچوبه که از سرطان نیز جلوگیری می کند، موجب پاکسازی کبد چرب می گردد. این ادویه به بازسازی و پاکسازی کبد چرب و تنظیم متابولیسم کمک می کند.

6- مصرف آب فراوان

مهم ترین راه درمان کبد چرب ، مصرف حداقل 6 تا 8 لیوان آب در طول روز است. جدای از این، آب که برای سلامت کلیه ها بسیار مهم است، به بدن کمک می کند همیشه مرطوب باشد. آب آشامیدنی؛ مهم ترین راه پاکسازی کبد چرب، پاکسازی خون و پاکسازی ریه است.

7- انگور

یکی دیگر از میوه هایی که برای سلامت کبد بسیار مهم بوده انگور است. هم خود انگور و هم هسته آن برای سلامت کبد بسیار مهم هستند. بسیاری از مطالعات بیان کرده اند که هسته انگور کبد را پاکسازی کرده و از آسیب جلوگیری می کند. انگور که به بدن برای دفع سموم کمک می کند، موجب پاکسازی کبد چرب می شود.

8- لیمو

لیمو به عنوان یک آنتی اکسیدان کامل برای بدن عمل می کند. در عین حال از لیمو برای کسانی که از کبد چرب رنج می برند استفاده می شود. لیمو نیز یک غذای طبیعی بوده که حاوی مقدار زیادی ویتامین C است. از جمله محلول های گیاهی موثر برای کبد چرب همراه با ویتامین C موجود در آن است. کارشناسان می گویند که لیمو برای پاکسازی کبد چرب مفید است. لیمو که تمام سموم مضر بدن را دفع می نماید از چربی کبد نیز جلوگیری می کند. بنابراین، کبد سالم تری خواهید داشت. لیمو را می توانید دو بار در روز مصرف کنید.

9- سرکه سیب

سرکه سیب به عنوان یکی از روش های درمان گیاهی کبد چرب میباشد ، دوست کبد است. سرکه سیب کبد را ترمیم می کند و یکی از روش های گیاهی بسیار موثر برای پاکسازی کبد چرب، پاکسازی خون و پاکسازی ریه است. اگر سرکه سیب به طور مرتب مصرف شود، شکایت هایی مانند کبد چرب از بین می رود و احساس بهتری خواهید داشت. سرکه سیب یکی از غذاهای طبیعی است که به کاهش وزن نیز کمک می کند.

10- قاصدک

قاصدک که یکی دیگر از روش های گیاهی موثر برای پاکسازی کبد چرب بوده، گیاهی است که به شمارش فواید ختم نمی شود. قاصدک به عنوان یکی از مقوی های موثر برای کبد چرب شناخته شده است. قاصدک که چربی اطراف کبد را آب کرده و احساس بهتری در فرد ایجاد می کند، در کبد چرب غیر مرتبط با الکل بسیار موثر است. با مصرف یک عدد قاصدک که به یک لیوان آب گرم در روز اضافه می‌کنید، چربی کبد خود را از بین ببرید.

درمان خانگی کبد چرب
آیا کبد چرب درمان دارد؟

برای مشاوره و سفارش عدد یک را به شماره ۳۰۰۰۵۱۵ پیامک کنید.
تلفن پشتیبانی ۳۲۴۲۴۳۳۰ – ۰۴۴ | کارشناسان ما در ساعات اداری منتظر پاسخگویی و مشاوره به شما هستند.

چند روش موثر برای درمان فوری کبد چرب

درمان فوری کبد چرب ؟ بله درست شنیدید در این قسمت چند روش میگوییم که میتوانید استفاده کنید و نتیجه خود را ببینید ولی پیشنهاد میکنیم خودتان را سر گرم این روش های عادی نکنید محصولی که در انتهای این مقاله معرفی کردیم به درمان فوری و درمان قطعی کبد چرب خودتان کمک خواهد کرد و تنها پس از مدتی مصرف میتواند تعقییرات خود را ببینید .

قهوه

مصرف حداکثر سه فنجان قهوه در طول روز بر خلاف رژیم غذایی ناسالم و ضررهای ناشی از مصرف زیاد الکل است. قهوه از کبد محافظت و پاکسازی می کند.

چای سبز

دمنوش های گیاهی می توانند برای پاکسازی کبد چرب بسیار موثر باشند. کبد چرب یک بیماری است که با داروهای گیاهی قابل درمان است. با مصرف 3 بار در روز چای سبز می توانید کبد خود را ترمیم کنید.

اگر کبد شما به دلیل چربی آسیب دیده است، می توان تمام این آسیب ها را با چای سبز برطرف کرد. اگر کبد چرب غیر مرتبط با الکل دارید، با خیال راحت چای سبز مصرف کنید. چای سبز همچنین به عملکرد بهتر کبد، پاکسازی خون و پاکسازی ریه کمک می کند.

چای بابونه

یک راه حل موثر برای پاکسازی کبد چرب است. چای بابونه برای کسانی که مشکلات کبد چرب دارند بسیار مفید است. زیرا چای بابونه با آنزیم ها و ارزش غذایی خود باعث ترمیم کبد شده و از هر گونه آسیب به کبد جلوگیری می کند. با مصرف منظم چای بابونه، روزی 2 بار می توانید از شر کبد چرب خلاص شوید. اگر چای بابونه به طور منظم مصرف شود، نتایج موثرتری می دهد و این گونه شکایت ها را برطرف می کند.

روش های درمان گیاهی کبد چرب
روش های درمان گیاهی کبد چرب

کبد چرب چگونه درمان می شود؟

رسیدیم به بحث اینکه کبد چرب چگونه درمان میشود . خیلی خوشحالیم که توانسته ایم تا اینجای مقاله شمارو کنار خودمون داشته باشیم و این نشون میده که سلامتیتون خیلی براتون ارزش داره پس حتما اون محصول شگفت انگیز در انتهای این مقاله هم معرفی کنید

الکل مصرف نکنید

الکل به معنای واقعی کلمه دشمن کبد است. الکل که آسیب زیادی به کبد وارد می کند، هم چربی و هم سلول های کبد را از بین می برد. با ترک الکل و حذف کامل آن از زندگی خود از چربی کبد خود جلوگیری کنید.

سیگار نکشید

سیگار تعادل بدن را به هم می زند و عامل بسیاری از بیماری ها شناخته شده است. اگر می خواهید هر چه زودتر پاکسازی کبد چرب را شروع نمایید، باید در اسرع وقت سیگار را ترک کنید.

ورزش کنید

انجام ورزش باعث خلاص شدن از شر اضافه وزن و دفع طبیعی پاکسازی کبد چرب، پاکسازی خون و پاکسازی ریه شما می شود. با ورزش منظم می توانید در مدت زمان کوتاهی از شر چنین شکایاتی خلاص شوید.

فروشگاه فرطب بهترین در حوزه پاکسازی ریه، کبد و خون با بهترین روش ها و داروها است.

برای مشاوره و سفارش عدد یک را به شماره ۳۰۰۰۵۱۵ پیامک کنید.
تلفن پشتیبانی ۳۲۴۲۴۳۳۰ – ۰۴۴ | کارشناسان ما در ساعات اداری منتظر پاسخگویی و مشاوره به شما هستند.

دلایل اصلی ابتلا به کبد چرب چیست؟

در این قسمت به بررسی چند موضوع میپردازیم که جزو دلایل اصلی ابتلا به کبد چرب هستند . همچنین شما عزیزان میتوانید برای درمان فوری کبد چرب ، به انتهای این مقاله مراجعه کنید و از عصاره گیاهی فران استفاده کنید .

اضافه وزن:

چربی اضافه در بدن به خصوص دور شکم و پهلوها سبب ایجاد کبد چرب می شود. به طور کلی درصد بالایی از افراد چاق ( 30 تا 90 درصد ) به کبد چرب غیرالکلی مبتلا هستند که هرروزه بر تعداد آنها اضافه می شود. در عین حال عدم تحرک که باعث تجمع بیش از حد چربی در بدن می شود و سوخت و ساز را کم می کند، از دیگر دلایل ابتلا به کبد چرب است.

رژیم غذایی ناسالم:

سوءتغذیه و در عین حال استفاده بیش از حد غذاهای چرب و موادغذایی با قند بالا، از دیگر دلایل اصلی این بیماری به حساب می آیند.

مقاومت به انسولین:

زمانی که سلول‌های ماهیچه‌ای، چربی و کبد به انسولین پاسخ مناسبی ندهند و گلوکز خون را ذخیره و جذب نکنند، مقاومت به انسولین به وجود می آید. اکثر افراد مبتلا به کبد چرب، مقاومت به انسولین نیز دارند.

دیابت نوع 2:

درواقع نمی توان گفت که دیابت باعث کبد چرب در افراد می شود اما از آنجایی که دیابت همراه با مقاومت به انسولین و چاقی است، احتمال ابتلا به کبد چرب در این افراد بیشتر است. طبق مطالعات بدست آمده، 50 تا 70 درصد افراد دارای دیابت نوع 2، مبتلا به کبد چرب هستند.

درمان فوری کبد چرب با فرطب
درمان فوری کبد چرب با فرطب

عوارض بیماری کبد چرب

درمان کبد چرب ، همانطور که گفته شد، بیماری کبد چرب پیش زمینه ای برای ایجاد بیماری های خطرساز و مرگ آفرین دیگری است. از جمله این موارد می توان به سندروم متابولیک اشاره کرد که مجموعه ای از چندین اختلال مختلف است که درنهایت منجر به تاثیرات منفی روی اعضای حیاتی بدن مثل قلب و عروق و سیستم عصبی می شود.

این اختلالات سندروم متابولیک شامل چربی بالای دور کمر ، قند خون بالا، فشارخون بالا و سطوح غیرطبیعی کلسترول یا تری گلیسیرید می باشد که هرچه تعداد این اختلالات در کنار یکدیگر بیشتر شود، احتمال سکته قلبی و عروقی هم زیادتر می شود. فراموش نکنید که این بیماری به مرگ خاموش معروف است چرا که حجم بالایی از افراد مبتلا به کبد چرب، بر اثر سکته قلبی و عروقی در سنین پایین از دنیا می روند.

بیماری های مهم با کبد چرب

سه عامل اصلی بیماری کبد چرب یعنی چاقی، دیابت و افزایش سن، منجر می شوند که این بیماری پیشرفت کند و به سمت سیروز کبدی پیش برود. علائم این بیماری یعنی خونريزي گوارشي، اغماي كبدي، تورم شكم ناشي از احتباس مايع و بدخيمي سلول كبدي، در مواقع حادتری منجر به سرطان کبدی می شوند که امکان درمان را بسیار پایین می آورند. همچنین مقاومت به انسولین نیز یکی از عوارض خطرناک و جدی بیماری کبد چرب است که منجر به خطرات زیادی می شود.

در هر صورت نکته مهم این است که شما بتوانید روش درمانی این بیماری را جدی بگیرید و در مراحل اولیه برای پاکسازی و درمان کبد چرب ، اقدام کنید. این موضوع به راحتی می تواند توسط عصاره ده گیاه فران انجام شود. این ترکیب گیاهی هیچ گونه عوارضی ندارد و با فرمولاسیون ویژه و کاملا طبیعی ساخته شده است. پس کافیست که همین الان برای استفاده از این مکمل دارویی اقدام کنید.

پیش از خواندن ادامه این مقاله این ویدئو با موضوع کبد چرب را حتما ببینید

در این ویدئو که دیدید به طور کامل به موضوع کبد چرب و عصاره گیاهی فران پرداختیم در این قسمت هم قصد داریم به معرفی این محصول بپردازیم.

عصاره ده گیاه فران موثر در پاکسازی کبد چرب

عصاره ده گیاه فران موثر در پاکسازی کبد چرب با بهره‌گیری از بهترین و موثرترین گیاهان طبیعی بر پایه طب سنتی با فرمولاسیون منحصر به فرد و نسبت‌های موثر در آزمایشگاه شرکت نوشین شهد فرموله گردیده است.

مواد موثره گیاهان موجود در پک عصاره ده گیاه فران موثر در پاکسازی کبد چرب با فرمولاسیون خاص خود و با باز کردن گرفتگی‌های کبدی و پاکسازی کبد چرب موجب بهبود و تقویت عملکرد کبد و همچنین تنظیم آنزیم‌های کبدی ناشی از کبد چرب می‌شود.

طول دوره مصرف این دارو چقد هست ؟

با توجه به اینکه قبل از شروع مصرف ترکیب ۱۰ گیاه میزان چربی کبد در چه گرید و نوعی (نوع ۱، ۲ یا ۳) باشد می‌توانید نسبت به دوره مصرف برنامه ریزی کنید. با توجه به بررسی‌های صورت گرفته و نتایج به دست آمده در صورت رعایت عادات درست و مواردی که باعث ایجاد بیماری کبد چرب شده از قبیل رژیم غذایی مناسب در هنگام دوره پاکسازی کبد چرب به میزان حدود یک گرید کاهش برای هر دوره مصرف ۴۰ روز را خواهیم داشت.

نتیجه گیری نهایی مقاله درمان کبد چرب

در این مقاله به طور کامل و جامع از تمام لحاظ به بررسی تمام راه هایی که ختم میشود به درمان کبد چرب پرداخته ایم و امید واریم تمام نکته های گفته شده در این مقاله رو جدی بگیرید تا روند بهبود شما سریع تر شود و همچنین یک محصولی شگفت انگیز به شما معرفی کردیم که میتوانید به صورت تضمینی به درمان فوری کبد چرب خود بپردازید پس حتما این محصول را هم تهیه کنید .

موفق باشید .

سوالات متداول مقاله درمان فوری کبد چرب

منبع خارجی : mayoclinic.org

دیدگاهی در مورد “درمان کبد چرب

 1. فاطمه گفت:

  سلام من 22سالمه خیلی جوش میزنم مخصوصا در ناحیه گونه بدنم جوش نداره میتونه ب دلیل چربی کبد باشه
  سیگار و الکل مصرف نمیکنم

  1. فروشگاه اینترنتی فرطب گفت:

   با سلام و عرض احترام، تغییرات هورمونی، غلظت خون و کبد چرب می تونه از اصلی ترین عوامل ایجاد جوش صورت باشه.

  2. Ehsan گفت:

   جاهایی که جوش نداره برا عکسشو بفرستید

  3. صادق گفت:

   ممکن هست از کبد چرب باشه به احتمال زیاد
   شیرینی‌جات صنعتی نوشابه شکر قند و روغن و غذاهای پرچرب رو کم کنید

  4. صادق گفت:

   برای کبد چرب ویتامین D و کلسیم هم بسیار تعیین کننده است و ویتامین D دز ۶۰۰ واحد روزانه بهتر از ۵۰ هزاره
   قهوه کاکائو سرکه آبغوره چربی رو کم میکنن اما ویتامین D هم کم میکنن مراقب باشید

  5. منوچهر مرادی گفت:

   سلام… اگر این محصول بیش از حد استفاده بشه ایا خطرناک هست… مثلا میشه سالی یکبار دوره چهل روزه رو مصرف کرد بدون توجه به گرید کبد. ایا ضرری میرسونه به کبد.

   1. فروشگاه اینترنتی فرطب گفت:

    با سلام و عرض احترام، عصاره ده گیاه فران از گیاهان دوستدار کبد تولید شده و در صورت داشتن علائم مشکوک به کبد چرب برای دوره پاکسازی کبد با عصاره 10 گیاه فران حتما نیازی به سونوگرافی نیست و حتی این دوره رو افراد سالم هم می تونن برای پاکسازی کبد داشته باشن.

 2. Shahin گفت:

  سلام من هردکتری رفتم هرازمایشی دادم میگن بدنت سالمه اماروزانه دووعده غذابیشترنمی تونم بخورم سه روزیبارسرویس میرم دوسه روزدرمیان بایدکاملابالابیارم تاحالم خوب شده شکمم اب جم میشه بایدبالابیارم تاخوب شم تشنگیم هم خیچ وقت رفع نمیشه هرچی اب میوه یاچای بخورم بازم تشنه هستم زیتدم که می نوشم بایدبالابیارم چون شکمم پرمیشه بایدچیکارکنم

  1. فروشگاه اینترنتی فرطب گفت:

   با سلام و عرض احترام، عوارضی که اشاره کردین بیشتر برای کبد چرب گرید 2 و 3 هستش می تونید با مراجعه به یک متخصص کبد و گوارش و سونوگرافی این مورد را بررسی کنید.

  2. زینب گفت:

   من خانم ۵۳ ساله هستم ک ب تازگی متوجه شدم ک کبدم دوچار گرید ۲ هستش از کجا باید این دارو رو سفارش بدم ممنون

   1. فروشگاه اینترنتی فرطب گفت:

    با سلام و عرض احترام، برای کبد چرب از محصول عصاره 10 گیاه فران نتایج خیلی عالی گرفته شده و طول دوره مصرف به این شکله که در هر دوره 40 روز حدود 25 درصد چربی کبد رو کم می کنه. برای گرید 2 پک 80 روز عصاره ده گیاه فران بهتره. لینک خرید در فروشگاه اینترنتی فرطب
    https://farteb.com/product/1121

   2. محمدکریمی گفت:

    من درگیر بیماری کبدی گرید۳c

  3. به گفت:

   لطفا اسکن شکمی بروید شاید پانکراس شما درگیر باشه فقط سریع خودتون به متخصص داخلی نشون بدید

 3. Sara.j گفت:

  سلام. من ۴ ماهه که کل بدنم خارش شدید گرفته. تو این مدت همه آزمایشات و عکس و mrcp و سیتی و انجام دادم. آنزیم کبدیم هم خیلی بالاست. شاید ده تا دکتر و جراح هم رفتم. میگن کبدم چرب نیست و انسداد مجاری کیسه صفرا دارم. اصلا شبها نمیتونم بخوابم بدنم خیلی میسوزه. لطفا راهنماییم کنید مواردی که گفتین برای مجرا کیسه صفرا هم جواب میده؟

  1. فروشگاه اینترنتی فرطب گفت:

   با سلام و عرض احترام، جهت راهنمایی کامل توسط کارشناسان شرکت برای مواردی که فرمودین لطفا در ساعات اداری با شرکت تماس بگیرین. شماره تماس 32424330-044

  2. مهدی ارخ گفت:

   سلام . برای رفع انسداد مجاری صفراوی باید توسط یک جراح متخصص فوق گوارش و کبد جراحی MRCP بشی . دوست عزیز خیلی راحت جراح سنگهای صفراوی رو از مسیرش خارج میکنه و از بدن دفع میشه اصلا نگران نباش .
   یکی از اعضای خانواده ام این مشکل رو داشتند و الحمدالله بر طرف شد .

 4. ماه منیر گفت:

  سلام
  من کبد چرب گرید ۳ دارم و دائم دچار سردرد و سوزش معده هستم. آیا این موارد ربطی به کبدم داره ؟ و اینکه آیا کبد من به حالت سلامت برمیگرده؟ و مدتی که این شربت میتونه کبدم رو به حالت سلامت و طبیعی دربیاره چقدره؟

  1. فروشگاه اینترنتی فرطب گفت:

   با سلام و عرض احترام، کبد چرب عوارض بیشمار برای قسمتهای مختلف بدن از جمله سیستم گوارشی ایجاد می کنه و هر چه گرید بیشتر می شه شدت عوارض بیشتر می شه. برای کبد چرب از محصول عصاره 10 گیاه فران نتایج خیلی خوب گرفته شده و طول دوره مصرف به این شکله که در هر دوره 40 روز حدود 25 درصد چربی کبد رو کم می کنه. هر چه مواردی که باعث کبد چرب شده بیشتر رعایت بشه و در طول دوره پاکسازی چربی جدید اضافه نشه جوابدهی و درصد کاهش چربی بیشتر می شه و هر چه کمتر رعایت بشه طول دوره مصرف بیشتر می شه. برای گرید سه پکهای 4 تایی که برای 80 روز هستش بهتره.

 5. میراخان حیدری گفت:

  سلام محترم چربی کبد من بلند رفته ۴۳است در حالیکه حد نور مال کوچکتر از ۴۱ باشد در ضمن من زیر نظر دکتر هستم از داروهای پومیگاه ۵ ،کوانزایم کیوتن وکوالی فول استفاده میکنم آیا عصاره ده گیاه فران با این دارو ها تداخل ندارد اگر ندارد چگونه محصول را خریداری کنم

  1. فروشگاه اینترنتی فرطب گفت:

   با سلام و عرض احترام، محصولاتی که فرمودین مانند امگا 5 و کو کیوتن بیشتر حالت مراقبتی و محافظتی دارند. قسمتی که فرمودین چربی کبدم بالای 43 هستش احتمالا منظورتون آنزیم کبد هستش. بالا رفتن آنزیمهای کبد به خصوص آنزیم ALT عوامل مختلفی می تونه داشته باشه که یکی از این عوامل کبد چرب هستش. عصاره 10 گیاه فران برای پاکسازی کبد و به ویژه کبد چرب از بهترین محصولات گیاهی هستش که جوابدهی عالی نشون داده.

 6. مدینی گفت:

  سلام من حدوده سه سال هست که خارش شدید دارم دکترها میگن که کبد شما گرم شده وباید پاک سازی بشه خواهش میکنم اگه این داروی شما تأثیر داره من سفارش بدم چون خیلی خیلی خسته شدم ودیگه نمیدونم چی بخورم وچی نخورم وقتی شروع به خارش میکنه خیلی بدم گرم هست

  1. فروشگاه اینترنتی فرطب گفت:

   با عرض سلام و احترام، عصاره 10 گیاه فران از عصاره بهترین گیاهان موثر در پاکسازی کبد ترکیب شده و بالاترین رضایت و جوابدهی رو داره. بعد از مصرف یک دوره با توجه به نتایج بدست آمده می شه برای ادامه دوره برنامه ریزی کرد.

  2. هستی گفت:

   سلام شما این دارو رو تهیه کردید؟تاثیر داشته؟من هم مشکل شمارو دارم؟ممنون میشم جواب بدید؟

 7. خانم دشتی گفت:

  سلام. من کبد چرب گرید دو دارم. در ضمن مدتیه لیکن پلان دهان گرفتم. دکتر پردنیزلون و آزارام تجویز کرده. میخواستم ببینم مشکلی نداره استفاده کنم. با توجه به اینکه وقتی دارویی استفاده میکنم و گاهی حتی با خوردن بعضی غذاها دچار خارش در دستها و پوست سر و بدن میشم و زیر چشمام هم تیره شده

  1. فروشگاه اینترنتی فرطب گفت:

   با سلام و عرض احترام، لطفا در ساعات اداری با شرکت تماس بگیرین موارد رو با کارشناسان مطرح کنید کامل راهنمایی کنن. تلفن: 32424330-044

 8. مریم گفت:

  سلام،برادر من قبلا گرید یک داشت،بعد اون مرتب باشگاه میره ,فقط یه مدتی هس صورتش لک قهوه ای زده و بعضی قسمتا پوسته پوسته میشه،آیا این علائم میتونه به علت کبد چرب باشه؟

  1. فروشگاه اینترنتی فرطب گفت:

   با سلام و عرض احترام، می تونه لکها از مشکلات کبدی باشه. برای کسایی که دوره های ورزشی همراه با مصرف مکملهای ورزشی دارن حتی اگه کبد چرب هم نداشته باشن دوره های پاکسازی کبد از ضروریات هستش.

 9. صبا رضایی گفت:

  با سلام، یک بطری یا شیشه برای چند روزه و قیمتش چقدره؟ و برای یک دوره درمانی چندتا شیشه لازمه؟ ممنون میشم پاسخ بدین

  1. فروشگاه اینترنتی فرطب گفت:

   با سلام و عرض احترام، دو نوع محصول عصاره ده گیاه فران و مقطر ده گیاه فران رو برای پاکسازی کبد داریم.عصاره بهترین فرمت محصولات گیاهی هستش و مواد موثره گیاهان در عصاره کاملتر از سایر فرمتهای محصولات گیاهی مانند دمنوش، مقطر،… استخراج می شه. برا همین در رفرنسهای علمی برای گیاهان معمولا به عصاره استناد می شود و از لحاظ جوابدهی هم عصاره بهتره. شاید سوال باشه وقتی عصاره بهتر از مقطره چرا مقطر تولید و عرضه می شه. در جواب این سوال چون مقطر هم مشتریان خودش رو داره و راضی هستن به احترام رضایت مشتریان تولیدش ادامه داره. طول دوره مصرف عصاره به این شکله که در هر دوره 40 روز حدود 25 درصد چربی کبد رو کم می کنه. هر چه مواردی که باعث کبد چرب شده بیشتر رعایت بشه و در طول دوره پاکسازی چربی جدید اضافه نشه جوابدهی و درصد کاهش چربی بیشتر می شه و هر چه کمتر رعایت بشه طول دوره مصرف بیشتر می شه.

   1. فریده جلالی پور گفت:

    سلام، خسته نباشید، ین دارو باعث لاغری میشه به غیر از درمان.

    1. فروشگاه اینترنتی فرطب گفت:

     با سلام و عرض احترام، در برخی افراد رو چربیهای ناحیه شکم تاثیر مثبت داشته و کم کرده ولی در حالت کلی فرمولاسیون برای کاهش وزن نیست و برای کبد چرب هستش برای لاغری محصول 12 گیاه فران جوابدهی خوبی داره.

 10. آتنا گفت:

  سلام
  الان حدود یک ماه هست که بدنم دون دون قرمز همراه با خارش شدید دارم ، واقعا کلافه کننده هست این موضوع خودم احساس میکنم ب خاطر مصرف زیاد الکل و مشکل از کبدم باشه، تشخیص و راه حل شما چیه؟

  1. فروشگاه اینترنتی فرطب گفت:

   با سلام و عرض احترام، علائمی که فرمودین از علائم کبد چرب نوع الکلی می تونه باشه برای کبد چرب عصاره ده گیاه فران جوابدهی عالی داره. در پایان دوره با توجه به نتایج مثبت می تونید نسبت به ادامه دوره برنامه ریزی کنید و یا با مراجعه به سونوگرافی گرید کبد چرب مشخص می شه.

 11. یاسمن گفت:

  کورکومین برای درمان کبد چرب عالیه من یک دوره مصرف کردم علائمش کاملا مشهود بود

 12. محمد گفت:

  سلام زردچوبه هم برای درمان کبد چرب مناسب هست

  1. فروشگاه اینترنتی فرطب گفت:

   با سلام و عرض احترام، بله زردچوبه و ماده موثره اون کورکومین برای کبد چرب مفید هستش و تو ترکیب عصاره ده گیاه فران هم زردچوبه هست.

 13. امیرعلی گفت:

  سلام و وقت بخیر
  من آقا هستم ۳۳ ساله متاسفانه کبد چرب گرید ۲به۳ دارم آیا درمان قطعی برای من هست یا خیر؟

  1. فروشگاه اینترنتی فرطب گفت:

   با سلام و عرض احترام، برای کبد چرب از محصول عصاره 10 گیاه فران نتایج خیلی خوب گرفته شده و طول دوره مصرف به این شکله که در هر دوره 40 روز حدود 25 درصد چربی کبد رو کم می کنه. هر چه مواردی که باعث کبد چرب شده بیشتر رعایت بشه و در طول دوره پاکسازی چربی جدید اضافه نشه جوابدهی و درصد کاهش چربی بیشتر می شه و هر چه کمتر رعایت بشه طول دوره مصرف بیشتر می شه.

 14. پرهام گفت:

  با سلام من این اواخر عصاره ده گیاه فران رو گرفتم . متاسفانه وقتی درب رو باز کردم و داخل یخچال گذاشتم روی بطری حالت کپک زدگی و ناخالصی جمع میشه. الان حتی بطری های باز نشده هم این اتفاق براش افتاده. در صورتیکه هنوز یکسا و چند ماه ب پایان انقضا مونده. ضمنا من بار سوم هست که این محصول رو تهیه میکنم. هم از کیفیت و هم اثرش راضیم. ولی نمیدونم اینبار چرا اینطوری شده. لطفا کمکم کنید.

  1. فروشگاه اینترنتی فرطب گفت:

   با سلام و عرض احترام، تو محصولاتی که روغنهای گیاهی در داخلشون هستش و با بقیه عصاره که به شکل مایع هستن ترکیب نمی شه مثل عصاره 10 گیاه فران، وقتی در جای خنک مثل یخچال قرار داده می شه این روغنهای گیاهی که بسیار هم با ارزش هستن به حالت منجمد در میان و به شکل ناخالصی نشون داده می شه. می تونید یه مقدار در دمای اتاق نگه دارین که از اون حالت در بیان و بعد هم بزنید که یکسان بشه و مصرف کنید. برای همگن سازی مایع با روغن در صنایع از تکنیکهای هموژنایزر استفاده می کنند و بعضا موادی به محصول اضافه می شه تا ساختار مولکولی روغن شکسته و با مایع مخلوط و محصول همگن بشه ولی چون روغنهای گیاهی محصولات ما بسیار ارزشمند هستند و از طرفی محصولات بدون افزودنی هستن بنابراین ما برای همگن سازی از این روشها استفاده نمی کنیم. کیفیت محصولات از بابت بهداشتی و کیفیت دقیقا کنترل می شه و با خیال راحت مصرف کنید.

 15. علی گفت:

  سلام
  من پسوریازیس دارم و همه جای بدنم جوشهای ریز قرمز رنگ پر شده و مخصوصا قسمت پشت کمرم پر شده از این جوشهای ریز که نوک سفید داره و وقتی کنده میشه در واقع هیچ مایع یا عفونتی نداره و فقط یک قسمت کوچک پوست که سفید رنگه کنده میشه و درواقع پوستم با اون جوش کنده میشه و زیرش قرمز و گاهی هم خون میاد
  ایا عصاره 10 گیاه برایم موثر هست یا بیماری و جوشهای مطرح شده ربطی به کبد چرب نداره ؟
  ممنونم اگر زود پاسخ بدید تا در صورت فوریت اقدام به خرید کنم و درمان را شروع کنم .
  ضمنا چون محیط کارم بگونه ایست که نمیتوانم بصورت مکالمه پاسخگو باشم لذا حتی المقدور بصورت پیامک یا بصورت ایمیل
  یا همینجا ؟

  1. فروشگاه اینترنتی فرطب گفت:

   سلام و عرض احترام، لطفا برای راهنمایی در این موارد با کارشناسان شرکت در ساعات کاری تماس بگیرین. شماره تماس 32424330-044

 16. محمدرضا منصوری گفت:

  سلام. خسته نباشید. کبد چرب با گرید ۱ دارم ولی. پاها پرم دارند و ماهیچه پا گرفته است پهلوی سمت راست درد می کند بارها عرقیات و داروهای سنتی و یکبار شربت فران مصرف کردم استفاده کردم ولی هنوز پاهایم گرفتگی ماهیچه. و ورم دارند چه بکنم ؟ شیروان خراسان شمالی منصوری ۰۹۱۵۰۶۷۰۲۰۸

  1. فروشگاه اینترنتی فرطب گفت:

   با سلام و عرض احترام، برای کبد چرب محصول عصاره 10 گیاه فران و برای غلظت خون محصول عصاره 9 گیاه فران می تونه براتون خیلی موثر و مفید باشه.

  2. دوستی گفت:

   سلام من کبد چرب داشتم از محصولات فران استفاده می کنم واقعا خیلی خوب است . عوارضی که قبلا داشتم خوب شده ولی الان فشار خون بالا رفته است آیا ممکن است علت آن از عصاره ها باشد

   1. فروشگاه اینترنتی فرطب گفت:

    با سلام و عرض احترام، سپاسگزاریم و خوشحالیم از نتیجه سلامتی عالی که با محصولات فران گرفتین. گیاهانی که داخل ترکیب هستن باعث بالا رفتن فشار نمی شن فقط تعدادی از اونها دارای طبع گرم هستن که برای افراد با طبع گرم در بروشور توصیه شده در مصرف می تونن با مصلح سرد مثل لیموترش مصرف کنن.

 17. mz گفت:

  مشکل من اینه که هم کبد چرب دارم هم قند بالا و هم اضافه وزن و هم ریه ام مشکل داره برای هرکدوم اینها بخوام شربت بگیرم که روزی ده تا شربت و در چند دفعه باید بخورم

  1. فروشگاه اینترنتی فرطب گفت:

   سلام و عرض احترام، لطفا با شرکت تماس بگیرین موارد رو مطرح کنید کامل راهنمایی می کنن. تلفن: 32424330-044

 18. صمد گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  بنده 4یا 5 سال پیش از محصولات شرکت شما خرید کردم در رابطه با کبد چربم و بعد از یه دوره 40 روزه مصرف واقعا نتیجه داد و گرید کبد من شد 1
  سوال من این هست که اون موقع فرم شیشه و حتی پیمانه آن هم فرق می‌کرد و به این شکل نبود
  آیا تغییر شکل در کیفیت هم تاثیر گذار بوده

  1. فروشگاه اینترنتی فرطب گفت:

   با سلام و عرض احترام، حتما مقطر ده گیاه فران رو مصرف کردین. الانم هم دقیقا همون محصول مقطر تولید می شه تو سایز نیم لیتری به تعداد 8 عدد برای مصرف سی روز و پیمانه هم عوض نشده. در صورت تمایل می تونید سفارش بدین در سایت موجوده. به جز مقطر محصول عصاره ده گیاه فران هم چند ساله تولید می شه عصاره قویتر و موثرتر از مقطر هستش و پکها هم دوره های 40 روز و 80 روز داره. محصول عصاره جوابدهیش عالیه.

  2. آبتین گفت:

   سلام جناب کبدشماگریدچندبوده که بغدازمصرف داروهاشده گرید1

 19. مهدی گفت:

  آخه کدوم پروتکل بهداشتی و تو کدوم کشور و در کدام تاریخ بشریت . اجازه تجویز دارو برای بیماری بدون دبدن رودر روی بیمار راداده که شما اینگونه عمل می کنید ؟!!!( البته در زمانهای خاص و اضطراری و در کوتاه مدت شاید بدون دیدن بیمار و در کوتاه مدت امکان پذیر هست ولی نه به عنوان یک روش کار و به طور معمول ) .

  1. فروشگاه اینترنتی فرطب گفت:

   با سلام و عرض احترام، در این مقاله صرفا روشهای متداولی که برای کبد چرب استفاده می شود ذکر شده و این مطالب رو شما با یک سرچ معمولی به فارسی و انگلیسی می تونید پیدا کنید و رفرنس مطالب اصلی این مقاله که به انگلیسی هستش اومده. مورد دوم اینکه محصولات و مکملهای گیاهی در همه جای دنیا به شکل herbal supplement بدون تجویز دکتر می شه مصرف کرد و حتی تو خود ایران هم می شه بدون نسخه دکتر تهیه و مصرف کرد. حتی افراد سالم هم می تونن مصرف کنن. و نکته آخر کجای این مقاله ما به کسی تجویز کردیم که حتما و حتما این محصول و یا یکی از روشهای پیشنهادی رو استفاده کنه؟

 20. سهیل گفت:

  خیلی مطلب عالی و مفیدی بود

  1. فروشگاه اینترنتی فرطب گفت:

   خوشحالم که مفید بوده براتون

  2. شهرکی گفت:

   باسلام خدمت شما عزیزان مردی۴۲ساله هستم بایه کبد چرب گرید ۲ جدیدا فشار خونم از حالت نرمال بیشتر میشه وبه۱۳/۱۴ به روی ۹ می‌ره آیا فشار خونم از کبد چرب است یا نه و آیا استفاده از عصاره ده گیاه فران برای فشار خون من خوب است ؟

   1. فروشگاه اینترنتی فرطب گفت:

    با سلام و عرض احترام، محصول عصاره ده گیاه فران برای پاکسازی کبد چرب هستش و برای تنظیم فشار نیست. گرید دو کبد چرب هم باید پاکسازی بشه تا وارد گرید سه نشه.

    1. عالیه گفت:

     سلام
     زنی ۴۶ساله هستم واضافه وزن هم دارم اما هیچ علائمی از کبد چرب در خود نمی بینم جز اینکه روی مچ دستهایم به ویژه دست راست لک های قهوه ای دارم وسالهاست که این لک ها بوده وهست . از ۱۰سال پیش بعداز زایمانم ریزش مو دارم وقطع نشده
     سه روز در هفته والیبال غیر حرفه ای بازی می کنم وتا کنون هیچ سونو یا تستی برای کبد نداده ام .آیا ممکنه کبدم چرب باشه ؟آیا حتما باید سونو بدم یا از داروی گیاهی شما بدون سونو استفاده کنم؟

     1. فروشگاه اینترنتی فرطب گفت:

      با سلام و عرض احترام، برای دوره پاکسازی کبد با عصاره 10 گیاه فران حتما نیازی به سونو نیست و حتی این دوره رو افراد سالم هم می تونن برای پاکسازی کبد داشته باشن. بعد از پایان یک دوره می توان با توجه به نتایج مثبت برای ادامه دوره برنامه ریزی کرد. داشتن نتایج سونو قبل از مصرف این مزیت رو داره که با توجه به وضعیت کبد می شه قبل از مصرف برای طول دوره برنامه ریزی کرد.

نظرات بسته شده اند

قند خون چند باید باشد مقالات عمومی

قند خون باید چند باشد

قند خون باید چند باشد ؟ در این مقاله به بررسی این موضوع خیلی مهم میپردازیم که حتما باید چه …

مطالعه مقاله
علائم کبد چرب روی پوست مقالات عمومی

علائم کبد چرب روی پوست

علائم کبد چرب روی پوست ، کبد از اندام‌های حیاتی بدن است که نقش مهمی در سلامت و شفافیت پوست …

مطالعه مقاله
اندازه سنگ کلیه در فرطب مقالات عمومی

اندازه سنگ کلیه ، چقدر است ؟

اندازه سنگ کلیه ، اگر شما در این مقاله هستید پس حتما قصد دارید در باره سایز های مختلف سنگ …

مطالعه مقاله
منوی دسته های خود را در Header builder -> Mobile -> Mobile menu menu -> Show/Hide -> Choose menu تنظیم کنید.
سبد خرید
فیس بوک X پینترست linkedin تلگرام
فروشگاه
حساب کاربری من