• 044-32424330
 • مشاوره راهنمایی و خرید

بهترین داروی پاکسازی ریه { موثرترین } داروی گیاهی 1401

بهترین داروی پاکسازی ریه در سال 1401 چه محصولی هست ؟ در این مقاله قصد داریم به شما عزیزان به بررسی کامل داروی پاکسازی ریه بپردازیم همچنین به بررسی کامل ریه و نحوه عملکرد آن و دلایلی که نیاز میشود ما از دارو های پاکسازی ریه استفاده کنیم میپردازیم . پس حتما تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید و حتما نظرات خود را در انتهای این مطلب با ما به اشتراک بگذاریم ما سریعا پاسخ گوی شما عزیزان هستیم .

همچنین اگر قصد خرید داروی پاکسازی ریه دارید ما در انتهای این مطلب به معرفی بهترین داروی پاکسازی ریه پرداخته ایم که شما عزیزان میتوانید ببینید و خرید خود را انجام دهید .

حتما باید بخوانید : درمان کبد چرب

مقدمه مقاله داروی پاکسازی ریه

داروی پاکسازی ریه ، یکی از اصلی‌ترین ارگان‌های داخلی بدن محسوب می‌شوند و با توجه به نقش ویژه آن‌ها در اکسیژن‌رسانی به بدن شاید بتوان گفت که مهمترین اندام داخلی بدن هر فرد هستند. عوامل مختلفی چون بیماری ها، سیگار، قلیان، دخانیات و مواد مخدر می‌توانند سلامت ریه‌ها را تهدید کرده و آن‌ها را در معرض بیماری و آسیب قرار دهند. روش‌های مختلفی در طب سنتی و طب مدرن برای پاکسازی ریه‌ها وجود دارد.

داروی پاکسازی ریه

عدم استفاده از سیگار، قلیان، مواد مخدر، قرار نگرفتن در معرض آلودگی و… همگی از جمله روش‌هایی برای پاکسازی ریه‌ها محسوب می‌شوند، با این حال داروهای بسیاری نیز وجود دارد که کار پاکسازی ریه‌ها را به شکل اساسی انجام داده و ریه‌هایی سالم و عاری از هرگونه بیماری را به ما هدیه می‌دهند. ما در این مقاله قصد داریم به معرفی یکی از معروف‌ترین و تأثیرگذارترین و بهترین داروی پاکسازی ریه اشاره کنیم. با ما همراه باشید.

آشنایی با ریه و عملکرد آن

ریه اندامی بزرگ در بدن محسوب می‌شود که دارای بافت اسفنجی است و مسئولیت اکسیژن‌رسانی به خون را در بدن بر عهده دارد. اگرچه این ارگان حیاتی دارای وظیفه و عملکردی بسیار مهم است اما به همان اندازه نیز آسیب‌پذیر و حساس بوده و کوچکترین مشکلاتی نظیر سرماخوردگی، آنفلوانزا، آلرژی‌های فصلی و… می‌تواند عملکرد آن را تحت تأثیر قرار دهد.

بسیاری از عادت‌های ناسالم از جمله کشیدن سیگار، قلیان، مواد دخانی یا کار کردن در محیط‌های صنعتی آلوده و شهرهایی با آلودگی هوا می‌تواند عملکرد ریه‌ها را تحت تأثیر قرار داده و به آن‌ها آسیب برساند.

چرا استفاده از داروی پاکسازی ریه‌ اهمیت دارد؟

ریه‌ها در بدن همانند هواکش عمل می‌کنند وهمانطور که در بخش‌های قبلی نیز اشاره کردیم، بافت اسفنجی ریه ها، همانند یک فیلتر عمل می‌کند و هوای آلوده تنفس شده را به اکسیژن خالص برای جریان یافتن در رگ‌های خونی بدل کرده و دی اکسید کربن را به شکل بازدم از بدن خارج می‌سازد. اما بسیاری از آلودگی‌ها و ناخالصی‌ها به ویژه در مورد افراد سیگاری یا افرادی که در معرض هوای آلوده قرار دارند، در ریه باقی می‌ماند.

بهترین دارو برای پاکسازی ریه

از طرفی بیماری‌هایی چون ذات الریه، کرونا، آنفلوانزا، آلرژی، بیماری‌های تنفسی و… نیز کارایی و عملکرد ریه‌ها را تحت تأثیر قرار می‌دهند و از لحاظ فیزیکی ریه‌ها را دچار آسیب می‌سازند؛ به همین دلیل استفاده از داروی پاکسازی ریه‌ اهمیت بسیاری پیدا می‌کند. در واقع با پاکسازی ریه ها، نایژه‌ها و نایژک‌های ریه کاملا پاک شده و این فیلتر اسفنجی، کاملا پاک، سالم و آماده کار می‌شود.

در صورت‌عدم پاکسازی ریه ها، عملکرد ریه با رسوب مواد شیمیایی ناشی از استنشاق و استعمال دود سیگار، قلیان، مواد مخدر، آلودگی‌های محیطی و… دچار اختلال می‌شود و به مرور خطراتی چون تنگی نفس دائمی، بیماری‌های ریوی و سرطان این اندام داخلی را تهدید می‌کنند. استفاده از بهترین داروی پاکسازی ریه کمک می‌کند تا ریه‌ها به شکل موثری از رسوبات و آلودگی‌ها پاک شده و عملکردی کامل و بافتی سالم داشته باشد.

روش های پاکسازی ریه

روش‌های بسیاری برای پاکسازی ریه‌ ها وجود دارد که شامل انواع روش‌های سنتی و مدرن می‌شود. یکی از اصلی‌ترین روش‌ها برای پاکسازی ریه، پیروی از سبک زندگی سالم است. در ادامه به طور مفصل در مورد هریک از این روش‌ها توضیحاتی ارائه می‌کنیم.

تغییر سبک زندگی و پاکسازی ریه

یکی از اصلی‌ترین و موثرترین روش‌ها برای پاکسازی ریه ها، تغییر سبک زندگی و پیروی از الگوهای یک زندگی سالم است. استفاده از مواد غذایی سالم و تازه، پرهیز از استعمال دخانیات و قرار گرفتن در معرض دود ناشی از سیگار یا آلودگی هوا، ورزش کردن و انجام تست‌های دوره‌ای سلامت ریه از جمله فاکتورهایی است که در این روش مورد توجه قرار می‌گیرند.

مواد خوراکی که در این روش پاکسازی ریه و تقویت سیستم تنفسی مورد استفاده قرار می‌گیرند عبارتند از:

انواع کلم و گل کلم، دم نوش مریم گلی، سیب، طالبی، بروکلی، کرفس، گیاه قاصدک، زردک، گشنیز، اسفناج، زنجبیل، کدوتنبل، سیر، هویج، زردآلو، گردو، پسته، حبوبات، سویا، گوشت مرغ خانگی، پیاز، ماهی، پرتقال، انگور و آناناس.

همچنین نوشیدن آب به میزان کافی از جمله موارد دیگری است که پاکسازی بدن از سموم کمک بسیاری می‌کند. نوشیدن آب به رقیق شدن مخاطی که در اثر آلودگی یا استعمال دخانیات در ریه تجمع پیدا می‌کند کمک می‌کند که این مسئله منجر به دفع اخلاط سینه به وسیله سرفه می‌شود.

روش‌های سنتی پاکسازی ریه

در علم مزاج‌شناسی طبع ریه‌ها سرد و‌تر معرفی شده است، بنابراین هر خوراکی که دارای طبع گرم و خشک یا معتدل باشد می‌تواند در پاکسازی ریه‌ها مورد استفاده قرار گیرد.

روش پاکسازی ریه

در روش‌های سنتی پاکسازی ریه‌ها از مواد غذایی سالم و انواع گیاهان دارویی برای این کار استفاده می‌شود. همانطور که در قسمت قبلی نیز اشاره کردیم، مواد خوراکی و غذایی بسیاری وجود دارد که دارای خواص پاکسازی ریه است. همچنین بهترین دارویی که برای پاکسازی ریه ساخته است از گیاهان هست . برای خرید بهترین داروی پاکسازی ریه به انتهای مطلب مراجعه کنید .

روش‌های مدرن و پزشکی برای پاکسازی ریه

یکی از مشکلات پاکسازی ریه‌ها با طب سنتی، طولانی بودن زمان درمان است. در واقع طب سنتی از روش‌هایی استفاده می‌کند که به مرور تأثیرات خود را در بدن نشان می‌دهند. اما داروهایی وجود دارد که مورد تأیید علم پزشکی است و با روش‌های کاملا علمی و پزشکی به پاکسازی ریه‌ها می‌پردازند.

این داروها شامل انواع شربت و قرص می‌شود که در برندهای متنوع و توسط سازنده‌های مختلف با موادی که دارای آنتی اکسیدان‌های قوی، آنتی بیوتیک‌های مناسب و سایر مواد مورد نیاز برای پاکسازی ریه‌ها است به شکل موثری این کار را انجام می‌دهند.

استفاده از این داروها برای افرادی که به کشیدن سیگار، قلیان و مواد دخانی عادت دارند و در محیط‌های آلوده زندگی یا کار می‌کنند توصیه می‌شود. این داروها را عموما با نام داروی پاکسازی ریه از دود قلیان، داروی پاکسازی ریه از دود سیگار و یا در حالت کلی داروهای پاکسازی ریه می‌شناسیم. چنین داروهایی اغلب با تجویز پزشک یا به شکل بدون نسخه از داروخانه‌ها قابل تهیه هستند.

بهترین داروی پاکسازی ریه دارویی است که شرکت فرطب به منظور پاکسازی و بهبود عملکرد ریه‌ها تهیه کرده و شما میتوانید در همین سایت که فروشگاه اصلی کارخانه فرطب هست این محصول را به صورت اورجینال خریداری کنید و از نتیجه گیری فوق العاده این محصول لذت ببرید .

محصولات سلامتی گیاهی فران

چه زمانی باید ریه را پاکسازی کرد؟

پاکسازی ریه‌ها هیچ محدودیتی ندارد به ویژه اگر سیگاری هستید، در معرض دود سیگار و مواد دخانی قرار دارید و یا در محیطی با آلودگی هوا زندگی می‌کنید. با این حال علائمی وجود دارد که نشان دهنده کثیف بودن ریه‌ها و نیاز به پاکسازی است. این علائم عبارتند از:

سرفه‌های مزمن

وقتی سرفه‌های شما طولانی می‌شود و دچار به سرفه‌های مزمن هستید بهتر است به فکر پاکسازی ریه باشید. سرفه‌هایی که بیش از یک ماه طول می‌کشد بیانگر وجود مشکلی در دستگاه تنفسی هستند.

مخاط و اخلاط دائمی

زمانی که دستگاه تنفسی انسان دچار آسیب شده و عفونی می‌شود به عنوان دفاع، مخاط یا خلط تولید می‌کند. اگر احساس می‌کنید که اخلاط سینه یا دستگاه تنفسی شما بیش از یک ماه به طول انجامیده است باید به فکر پاکسازی ریه‌ها با یکی از روش‌های ذکر شده باشید.

درد در قفسه سینه

یکی از علائمی که نشان می‌دهد سلامت ریه‌های شما در خطر است، و نیاز به داروی پاکسازی ریه دارید ، درد در ناحیه سینه است. در صورتی که بدون هیچ بیماری خاصی در قسمت سینه دچار درد خفیف یا شدید هستید به ویژه اگر در اثر دم یا بازدم درد شدید می‌شود باید به مشکلات ریوی مشکوک شده و برای پاکسازی ریه‌ها اقدام کنید.

تنگی نفس

یکی دیگر از علائم مشکلات ریوی تنگی نفس است. عملکرد ضعیف ریه‌ها و یا وجود مشکلی در بافت ریه به دلیل اختلال در انتقال اکسیژن به بافت‌ها و دفع کامل دی اکسید کربن باعث تنگی نفس در فرد می‌شود.

بهترین محصول پاکسازی ریه

خس خس و سنگینی قفسه سینه

احساس سنگینی در قفسه سینه نیز یکی از علائم وجود مشکل در این ارگان بدن است. همچنین خس خس قفسه سینه که به شکل یک صدای سوت مانند بم در زمان بازدم شنیده می‌شود می‌تواند علامتی برای مشکلات ریوی باشد. این صدا در اثر مسدود شدن نایژه‌ها ایجاد می‌شود و از جمله علائمی است که نشان می‌دهد باید برای پاکسازی ریه‌ها اقدام شود.

بهترین محصول پاکسازی ریه

حال که با ریه و عملکرد آن آشنا شدید و دانستید که مشکلات ریوی تا چه اندازه می‌تواند آزاردهنده باشد، باید به دنبال بهترین داروی پاکسازی ریه‌ ها باشید. مطمئنا اولین و بهترین راه برای پاکسازی ریه‌ها داشتن سبک زندگی سالم و ورزش منظم و همچنین نوشیدن آب به میزان کافی است.

با این حال مصرف برخی مواد غذایی حاوی آنتی اکسیدان‌های قوی از جمله سبزیجات تازه، انواع میوه‌ها و مرکبات، حبوبات و مغزها می‌تواند با تأمین مواد مغذی لازم، امگا ۳ و آنتی اکسیدان‌ها ریه‌ها را به خوبی پاکسازی کند.

یکی دیگر از اقدامات اصلی پیرامون سلامت ریه‌ها تقویت آن‌ها است. تقویت دستگاه تنفسی به ویژه ریه‌ها و پاکسازی منظم آن‌ها سبب می‌شود که این ارگان حساس بدن در مقابل عفونت‌ها و آلودگی‌ها آسیب‌پذیر نبوده و عملکرد بهتری داشته باشد. به ویژه بعد از طی دوره بیماریی‌هایی چون آنفلوانزا، کرونا، ذات الریه، آلرژی و… که به شکل مستقیم ریه‌ها را درگیر کرده و به آن‌ها آسیب می‌رساند و یا عادات اشتباهی چون کشیدن سیگار و قلیان و همچنین زندگی در محیط‌های آلوده نیاز به پاکسازی ریه‌ها را دوچندان می‌سازد.

معرفی بهترین داروی پاکسازی ریه در ایران

انتخاب بهترین روش پاکسازی ریه برای هرکس با توجه به شرایطی که دارد ممکن است متفاوت باشد، با این حال یکی از بهترین محصول پاکسازی ریه ها را می‌توان محصول عصاره یازده گیاه فران دانست که با ترکیب بسیار موثر از گیاهانی مانند زنجبیل، زوفا، سیر، نعناع، چای سبز، فراسیون، پونه، پنیرک، ختمی، کاکوتی، … به راحتی نایژه‌ها و مسیرهای تنفسی ریه‌ها را از هر نوع آلودگی پاکسازی کرده و بافتی تمیز، سالم و با عملکرد عالی برای ریه‌ها ایجاد می‌کند.

این محصول کاملاً گیاهی برای پاکسازی ریه ها است که عوارض جانبی نداشته و استفاده از آن به افراد سیگاری، افرادی که قلیان می‌کشند و یا افرادی که در محیط‌هایی با هوای آلوده زندگی یا کار می‌کنند بسیار موثر است.

حتما بخوانید : درمان بزرگی پروستات

معرفی ویدئویی داروی پاکسازی ریه فران

در این ویدئو به طور کامل به معرفی این داروی پاکسازی ریه پرداخته ایم و در زیر هم به معرفی بیشتر و راهنمای خرید این محصول فوق العاده کاربردی پرداخته ایم .

عصاره یازده گیاه فران با بهترین گیاهان دارویی برای تقویت ریه‌ها، سیستم تنفسی و ایمنی بدن توسط متخصصین فرموله شده و در شرکت نوشین شهد با بهترین تجهیزات استخراج عصاره‌های گیاهی تولید می‌شود. فران با پاک‌سازی ریه‌ها موجب بهبود عملکرد سیستم تنفسی و ایمنی بدن می‌شود.

برای مشاهد اطلاعات بیشتر و خرید این محصول روی دکمه زیر کلیک کنید تا وارد صفحه محصول شوید .

جمع‌بندی

داروی پاکسازی ریه ، سبک زندگی غلط، استفاده از مواد دخانی، سیگار، قلیان و زندگی و کار در محیط‌های آلوده شهری سبب شده است که سیستم تنفسی انسان تحت تأثیر این عوامل دچار آسیب شود. ریه اصلی‌ترین ارگان داخلی بدن و سیستم تنفسی است که وظیفه خونرسانی به سایر اندام‌ها را بر عهده دارد، به همین دلیل عملکرد ریه‌ها می‌تواند نقش موثری در سلامت جسمی داشته باشد.

اگر ریه تحت تأثیر عواملی چون آلودگی، دود سیگار و قلیان و … دچار آسیب شود، روش‌های مختلفی برای پاکسازی ریه‌ها وجود دارد که در مقاله به آن‌ها پرداختیم.

محصول عصاره یازده گیاه فران یکی از بهترین داروی پاکسازی ریه ها و یک محصول کاملاً طبیعی، ارگانیک و بدون عارضه جانبی است که برای پاکسازی ریه‌ها و بهبود عملکرد آنها به همه افراد به ویژه کسانی که سیگار یا قلیان می‌کشند و افرادی که در اثر بیماری‌های مختلف عملکرد ریه آن‌ها دچار اختلال شده، توصیه می شود.

منبع خارجی : webmd

دیدگاهی در مورد “بهترین داروی پاکسازی ریه { موثرترین } داروی گیاهی 1401

 1. راحیل گفت:

  سلام همسر من سالهاست که متاسفانه سیگار می‌کشه و هر کاری میکنم ترک نمیکنه.آیا یازده گیاه فران براش توصیه میشه که لااقل از خطرات بعدی پیشگیری کنه؟

  1. فروشگاه اینترنتی فرطب گفت:

   با سلام و عرض احترام، عصاره 11 گیاه فران از بهترین گیاهان برای پاکسازی ریه ها و سیستم تنفسی ترکیب شده که برای پاکسازی ریه ها موثر هستن.

 2. بابک گفت:

  سلام و خسته نباشیید
  نحوه مصرف این دارو به چه صورت هست من از این دارو دارم ولی چون جعبه و توصیحات شوانداختم بیرون الان نمیدونم به چه صورتی میشه استفاده کرد. لطفا راهنمایی و کمک بفرمایید

  1. فروشگاه اینترنتی فرطب گفت:

   با سلام و عرض احترام، روزی سه بار، هر بار به میزان یک قاشق مخصوص داخل پک را با یک لیوان آب و یا آب میوه طبیعی (بدون شکر) مخلوط نموده و نیم ساعت قبل از غذا و یا ۲ ساعت بعد از غذا ميل شود (قبل از مصرف بطری را تکان دهید). لینک محصول برای توضیحات کامل:
   https://farteb.com/product/20183

 3. وحید گفت:

  سلام ببخشید چرا پرداخت درب منزل ندارید من تا حالا خرید اینترنتی از سایتهای اصلی خرید کردم ولی کلاه برداری بوده . چرا برای اطمینان مشتری پرداخت درب خونه شما ندارید. با عرض پدزش

  1. فروشگاه اینترنتی فرطب گفت:

   با سلام و عرض احترام،خوب شما وقتی خرید اینترنتی انجام می دین اول به راحتی می تونید اعتبار اون سایت رو بررسی کنید و در صورت اطمینان اقدام به خرید کنید. فروشگاه فرطب حدود 5 سال هستش محصولات گیاهی فران رو عرضه می کنه دارای نماد اعتماد بوده و متعلق به یک شرکت حقوقی هستش.

 4. فرزانه گرشاسبی گفت:

  سلام و عرض ادب
  آیا این محصول برای درمان خلط پشت حلق و تنگی نفس گزینه مناسبی است
  و اینکه طریقه مصرف دیگری به غیر از حل در آب دارد

  1. فروشگاه اینترنتی فرطب گفت:

   با سلام و عرض احترام، در ترکیب بهترین و موثرترین گیاهان ریه ها و سیستم تنفسی استفاده شده و حداکثر رضایت رو نشون داده. برای مصرف داخل بروشور هم نوشته به جز آب می تونید همراه با آبمیوه طبیعی یا هر طعم دهنده طبیعی استفاده کنید.

   1. آرین گفت:

    سلام پسر ۹ساله ای دارم که ۱ماهه عفونت ریه داره وپزشک تشخیص برونشیت و ابتدای اسم و داده این دارو خوبه براش ایا؟

    1. فروشگاه اینترنتی فرطب گفت:

     با سلام و عرض احترام، برای راهنمایی مواردی که فرمودین لطفا در ساعات با شرکت تماس بگیرین کارشناسان دقیق پاسخگو می شن. شماره تلفن: 32424330-044

 5. فرزانه گرشاسبی گفت:

  سلام و عرض ادب
  آیا این محصول خلط پشت حلق و تنگی نفس را هم درمان می کند

 6. سیده زهرا گفت:

  سلام روزتون خوش من اسپری سرتاید استفاده میکنم آیا این دارو برای ریه ام جواب میدهد

  1. فروشگاه اینترنتی فرطب گفت:

   با سلام و عرض احترام، مواردی داشتیم که اسپری سالبوتامول استفاده می کردن و از عصاره یازده گیاه فران جواب رضایتبخش گرفتن.

 7. حمید گفت:

  سلام،من برونشیت مزمن دارم آیا میتونم از این شربت یازده گیاه استفاده کنم؟تداخلی با داروهام نداره؟

  1. فروشگاه اینترنتی فرطب گفت:

   با سلام و عرض احترام، ترکیب بهترین گیاهان دوستدار ریه و با جوابدهی عالی رو داره در صورتیکه داروی خاصی مصرف می شه برای جلوگیری از هر گونه تداخل احتمالی یه فاصله زمانی حداقل یک ساعت در مصرف باید در نظر گرفته بشه.

 8. حبیبی گفت:

  با سلام و خسته نباشید تشکر فراوان بابت همراهی مهربانانه.

 9. مهدی گفت:

  سلام خدا قوت
  این شربت ۱۱ گیاه برای جانبازان شیمیایی هم موثر است ؟

  1. فروشگاه اینترنتی فرطب گفت:

   با سلام و عرض احترام، عصاره 11 گیاه فران شامل ترکیب بهترین گیاهان دوستدار ریه است.

 10. صدیقه گفت:

  با سلام من درزمانی که کرونا گرفتم ورزش کردم الان سرفه هام بیشترشده لطفا راهنماییم کنید

  1. فروشگاه اینترنتی فرطب گفت:

   با سلام و عرض احترام، برای ریه ها و سیستم تنفسی محصول عصاره یازده گیاه فران

 11. امیر گفت:

  باسلام وعرض ادب سال نو مبارک،من چندین سال مواد مخدر مصرف کردم میدونم که ریه هام داغون هستن وهمینطور کبدم داغون شده این شربت 11گیاه فران برای پاکسازی کبد خوب هستش که خریداری کنم فقط میخوام کبد وریه هام از سموم پاک بشه اگرواقعااین شربت برای پاکسازی کبد خوب هست وعوارضی نداره خریداری کنم اگه جواب نمیده بگید

  1. فروشگاه اینترنتی فرطب گفت:

   با سلام و عرض احترام و تبریک سال نو، محصولات پاکسازی ریه و کبد جوابدهی بالایی تو چند سال تولید نشون دادن ولی برای کامل شدن نتایج حتما باید دوزه رعایت بشه یک دوره از محصول استفاده بشه با توجه به نتایج مثبت نسبت به ادامه دوره برنامه ریزی کرد.

 12. حسین سارانی گفت:

  سلام
  قیمت دارو رو میخواستم بدونم

  1. فروشگاه اینترنتی فرطب گفت:

   با سلام و عرض احترام، اگه به قسمت مربوط به محصول عصاره یازده گیاه فران مراجعه کنید برای پکهای مختلفش قیمت مربوطه اعلام شده.

 13. بهزادیفرد گفت:

  سلام مطالبتان از بابت ریه عالی بود
  برای پاکسازی ریه یه سیگاری چه شربتی پیشنهاد میدید

  1. فروشگاه اینترنتی فرطب گفت:

   با سلام و عرض احترام، خوشحالیم از رضایت شما. برای پاکسازی ریه ها محصول عصاره یازده گیاه فران.

 14. موسی فرشی گفت:

  با سلام و عرض ادب وخسته نباشید الان چند وقتی هست که صبحها وقتی از خواب بیدار میشوم سرفه دارم بعضی وقت خلط دارم بعضی وقتا بدون خلط لطفا راهنمائیم کنید چه داروی سنتی بخورم برطرف بشه ممنون از راهنمائی شما و سپاسگزارم.

  1. فروشگاه اینترنتی فرطب گفت:

   با سلام و عرض احترام، برای پاکسازی ریه ها محصول عصاره یازده گیاه فران جوابدهیش عالیه.

 15. امیر گفت:

  سلام حدودچند سال قرص دگزا میخوردم ..بدنم عفونت کرده .و قرص موجب شده عفونت از بدنم خارج نمیشه و سیستم ایمنی بدنم ضعیفه و نمیدونم جهت از بین بردن عفونت چه کنم پاهام باد کرده و عفونت پشت حلق دارم بدنم اسپاسم میشه .پشت شکم اب جمع شده .ترو خدا بگید چ کنم ۲ ماه خونه نشین شدم
  جایگزینی داره قرص دگزا .زندگیم بهم خورده ترو خدا کمک کنید

  1. فروشگاه اینترنتی فرطب گفت:

   سلام و عرض احترام، لطفا برای راهنمایی در این موارد با کارشناسان شرکت در ساعات کاری تماس بگیرین. شماره تماس 32424330-044

 16. علی بی غم گفت:

  دخانیات استفاده نکنید هرگز سیگارو و قلیان نکشید اینو کسی داره میگه که 15 سال تفریحی استفاده میکرده و دیگه تکرار نمیکنه هیچی مثل حال طبیعی و خوب خود آدم نمیشه موقع کار در محیط های پر گرد خواک یا بخارات و گاز های سمی و یا استفاده از هر نوع افشانه و اسپری صنعتی و یا آرایشی وغیر حد المکان از ماسک مناسب و تهویه هوای محیط و یا در فضای باز با گردش هوای مناسب قرار بگیرید

 17. حسین گفت:

  باسلام مدتها من تحقیق کردم دارویی برای پاکسازی ریه هام پیداکنم الان سفارش میدیم نیست درلینصورت راهنمایی کرده وداروی حایگزین معرفی کنید متشکرم

  1. فروشگاه اینترنتی فرطب گفت:

   با سلام و عرض احترام، برای پاکسازی ریه ها محصول عصاره 11 گیاه فران رو می تونید در بین محصولات قسمت فروشگاهاینترنتی فرطب ملاحظه فرموده و در صورت تمایل سفارش رو ثبت کنید.

 18. خشایار گفت:

  درود من ٢۵ سال سیگار کشیدم الان سه سال کنار گذاشتم اما در کودکی برونشیت داشتم. الان دکتر میگه آسم داری مدام به من اسپره کورتون( پولمیتون سالبوتامول…)میده. ضمنا آخرین سونوگرافی ریه نشونداد برونشیت تازی و پنومونی . حالا برای پاکسازی ریه چه دارویی تجویز می کنید؟ وآیا می شود از شرکت شما خرید کرد.ممنون

  1. فروشگاه اینترنتی فرطب گفت:

   سلام و عرض احترام، لطفا برای راهنمایی در این موارد با کارشناسان شرکت در ساعات کاری تماس بگیرین. شماره تماس 32424330-044

 19. ذوالفقارعبداللهی گفت:

  سلام بهترین داروی درمان ریه وقلب ومعده ناشی از استعمال دخانیات رامیخواهم کمکم کنیدلطفاممنون از لطف شما متشکرم گلید ارحم ترحم سپاس فراوان عبداللهی

  1. فروشگاه اینترنتی فرطب گفت:

   سلام و عرض احترام، لطفا با شرکت تماس بگیرین موارد رو مطرح کنید کامل راهنمایی می کنن. تلفن: 32424330-044

 20. فرید موحدی گفت:

  در مورد ریه مطلب بیشتری‌ بزارید
  مطلب خیلی خوبی بود

  1. فروشگاه اینترنتی فرطب گفت:

   چشم حتما خوشحالم که مفید بوده براتون

   1. بابک گفت:

    سلام و خسته نباشیید
    نحوه مصرف این دارو به چه صورت هست من از این دارو دارم ولی چون جعبه و توصیحات شوانداختم بیرون الان نمیدونم به چه صورتی میشه استفاده کرد. لطفا راهنمایی و کمک بفرمایید

    1. فروشگاه اینترنتی فرطب گفت:

     با سلام و عرض احترام، روزی سه بار، هر بار به میزان یک قاشق مخصوص داخل پک را با یک لیوان آب و یا آب میوه طبیعی (بدون شکر) مخلوط نموده و نیم ساعت قبل از غذا و یا ۲ ساعت بعد از غذا ميل شود (قبل از مصرف بطری را تکان دهید). لینک محصول برای توضیحات کامل:
     https://farteb.com/product/20183

نظرات بسته شده اند

علت کبد چرب مقالات عمومی

علت بیماری کبد چرب + ( بررسی علت کبد چرب ) آپدیت 1401

علت بیماری کبد چرب چیست ؟ با تجمع چربی در ناحیه کبد، بیماری کبد چرب ایجاد می شود؛ وجود مقدار …

مطالعه مقاله
علائم غلظت خون مقالات عمومی

علائم غلظت خون چیست

علائم غلظت خون چیست ، در این مقاله به بررسی کامل موضوع غلظت خون و نشانه های آن میپردازیم . …

مطالعه مقاله
انواع کبد چرب در فرطب مقالات عمومی

انواع کبد چرب

یکی از شایع‌ترین مشکلاتی که کبد را در معرض خطر قرار می‌دهد. چربی بیش از حدی است که بدن تولید …

مطالعه مقاله
سبد خرید
فیس بوک X پینترست linkedin تلگرام
فروشگاه
حساب کاربری من