• 044-32424330
 • مشاوره راهنمایی و خرید

تنظیم قند خون در بدن { 10 روش گیاهی } + معرفی عصاره شگفت انگیز

تنظیم قند خون در بدن ، یکی از ضروری ترین کارهایی هست که هر انسانی در طول زندگی باید برای سلامتی خود انجام دهد تا از حجم خیلی زیادی از بیماری ها در امان باشد . ما در این مقاله به بررسی روش های علمی و گیاهی برای تنظیم قند خون میپردازیم همچنین در انتهای این مقالهبه معرفی یک عصاره شگفت انگیز پرداخته این که با مصرف این داروی گیاهی میتوانید به طرز معجزه آسایی کمک به کاهش قند خون در بدن خود کنید . پس حتما تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید .

از مواد موجود در خون، قند یا گلوکز است که از طریق مواد غذایی جذب می شود و توسط سلول های بدن همچون سلول های مغز، ماهیچه ها، قلب و … مصرف می گردد. بخش اضافی قند موجود در خون نیز در کبد و ماهیچه ها ذخیره می شود تا در صورت نیاز بدن از آن برای تامین انرژی مورد نیاز سلول ها استفاده کند.

بنابراین قند از مواد حیاتی در بدن است که اگر از میزان مشخصی در خون پایین تر و یا بالاتر برود، ممکن است آسیب های فراوانی را به سلامتی شخص وارد کند. بنابراین تنظیم قند خون در بدن موضوعی مهم است که به خصوص افراد با قند خون بالا باید به آن توجه بیشتری داشته باشند.

اهمیت تنظیم قند خون در بدن

تنظیم قند خون در بدن به وسیله هورمونی به نام انسولین انجام می شود؛ بدن افرادی که مبتلا به دیابت هستند، به اندازه کافی هورمون تولید نمی کند و یا سلول های بدن آن ها نسبت به انسولین مقام شده است؛ به همین دلیل کنترل قند خون در بدن آن ها به سختی انجام می شود.

تنظیم قند خون

نگه داشتن قند خون نرمال قبل از غذا بین 80 الی 100 میلی گرم و کمتر از 180 میلی گرم بعد از غذا در هر دسی لیتر اهمیت دارد و بالاتر از این مقدار می تواند برای فرد خطر ساز باشد و عواقب جدی را برای سلامتی او در پی داشته باشد.

قند خون بالا به اندام ها و عروق خونی آسیب وارد می کند که این موضوع زمینه ای را برای حملات قلبی ایجاد می کند. ضمن اینکه دیابت نوع دو نیز می تواند منجر به سکته مغزی، از بین رفتن کلیه ها، آسیب های عصبی، نابینایی و … شود.

اما موضوع مهمی که وجود دارد، این است که تنظیم قند خون در بدن با توجه به تغذیه مناسب و همینطور با استفاده از داروهای گیاهی نیز امکان پذیر می باشد. اولین گزینه برای کنترل قند خون در بدن، داروهای شیمیایی می باشند که اغلب عوارض زیادی را نیز دارند.

شما می توانید در کنار توجه به تغذیه خود، از عصاره پنج گیاه فران از محصولات فروشگاه اینترنتی فرطب نیز استفاده کنید؛ این ترکیب دارای فرمولاسیون گیاهی می باشد و ضمن تاثیر گذاری در کاهش قند خون، هیچ گونه عوارض جانبی را نیز به دنبال ندارد.

راهکارهای تنظیم قند خون در بدن

تنظیم قند خون در بدن و نگه داشتن آن در سطح نرمال، به افراد مبتلا به دیابت کمک می کند تا از عوارض جدی این بیماری در امان باشند. قند خون بالا خود عاملی برای بروز بسیاری از بیماری ها می باشد و کنترل آن بسیار اهمیت دارد.

با توجه به اینکه فاکتورهای همچون وزن بدن، تحرک، استرس، ژنتیک و … نیز در میزان قند خون بدن موثر هستند؛ رژیم غذایی دارای نقش مهمی در طبیعی نگه داشتن سطح قند خون است.

کاهش قند خون در بدن

کلم بروکلی

هنگامی که کلم بروکلی خرد و یا جویده می شود، سولفورافان که نوعی ایزوتیوسیانات است، تولید می گردد که کاهنده قند خون می باشد. به طور کلی استفاده از سبزیجات چیلپایی همچون کلم بروکلی، احتمال ابتلا به دیابت نوع دو را نیز کاهش می دهد. توصیه می شود برای افزایش جذب سولفورافان از کلم بروکلی به صورت خام و یا بخارپز شده استفاده شود. 

غذاهای دریایی

غذاهای دریایی مثل ماهی منبع غنی از پروتئین، چربی های سالم، ویتامین ها، مواد معدنی و همینطور آنتی اکسیدان ها هستند که همگی به تنظیم قند خون در بدن کمک می کنند.

پروتئین برای کنترل قند خون ضرورت دارد و به هضم دیرتر غذا کمک می کند و از افزایش ناگهانی قند خون در بدن جلوگیری می کند و منجر به ایجاد احساس سیری می شود. ضمن اینکه پروتئین مانع پرخوری نیز می شود و در کاهش چربی اضافه در بدن نیز موثر است که نتیجه آن نگه داشتن سطح قند خون در اندازه طبیعی می باشد.

ماهی چربی همچون سالمون و ساردین به بهبود مکانیسم تنظیم قند خون کمک می کنند و از آن به عنوان یک درمان خانگی قند خون بسیار بالا نیز استفاده می گردد.

عصاره دارچین موثر در تنظیم قند خون در بدن

دارچین به درمان و تنظیم قند خون ، کمک میکند . سطح قند خون را به سرعت کاهش می دهد و در افزایش میزان حساسیت انسولین موثر است؛ بر اساس مطالعاتی که در این زمینه انجام شده است، دارچین سطح قند خون را تا 30 درصد کاهش می دهد. میزان مصرف موثر دارچین برای  کنترل قند خون، 1 الی 6 گرم و به عبارتی نصف قاشق چای خوری در روز می باشد؛ اما مصرف آن باید به اندازه باشد.

تاثیر دارچین در کاهش قند خون از نظر علمی اثبات شده است، به همین دلیل اصلی ترین جزء داروی گیاهی و ترکیب عصاره پنج گیاه فران، دارچین است. شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره پزشکی و همینطور جزئیات بیشتر از این پک موثر در کنترل قند خون، با پزشکان فرطب در ارتباط باشید.

بربرین از گیاهان دارویی چینی

بربرین از گیاهان دارویی چینی است که بیش از هزار سال است که در درمان دیابت و قندخون بالا کارایی دارد؛ این ماده به کاهش قند خون در بدن کمک می کند و حتی تاثیر گذاری آن همانند برخی داروهای تنظیم قند خون است.

دانه شنبلیله موثر در تنظیم قند خون در بدن

دانه های شنبلیله منبع غنی از فیبرهای حل شدنی می باشند که به کنترل سطح قند خون کمک می کنند؛ بر اساس مطالعات صورت گرفته شده در این زمینه، شنبلیله به طور موثر میزان قند خون در افراد مبتلا به دیابت را کاهش می دهد؛ کاهش سریع میزان کلوگز خون و همینطور تقویت تحمل گلوکز از خاصیت های مصرف دانه های شنبلیله می باشد.

کاهش قند خون

کدو حلوایی و تخم کدو حلوایی

کدو حلوایی که دارای رنگ روشن است، غنی از میزان زیادی فیبر و آنتی اکسیدان می باشد و برای کاهش میزان قند خون گزینه ای بسیار مناسب است.

کدو حلوایی به عنوان یک درمان سنتی برای دیابت در بسیاری از کشورها همچون مکزیک و ایران استفاده می گردد، چراکه به دلیل داشتن مقدار زیادی کربوهیدرات به نام پلی ساکاریدها، در کاهش قند خون تاثیر گذار است.

تخم کدو نیز حاوی میزان زیادی پروتئین و چربی های سالم است که آن را تبدیل به گزینه ای مناسب برای تنظیم قند خون در بدن کرده است.

جو

اگر افراد دیابتی جو را جایگزین برنج سفید کنند، میزان قند خون آن ها پس از صرف غذا، تا حدود 70 درصد کاهش پیدا می کند و تا ساعات ها ثابت می ماند؛ دلیل این موضوع نیز این است که فیبرهای موجود در جو، هضم غذا را کندتر می کنند و این موضوع به معنای جذب تدریجی قند در خون می باشد.

جو دو سر نیز دارای خواص مشابه جو است و مصرف روزانه و مداوم آن منجر به ایجاد یک سد چسبناک بیین آنزیم های هضم کننده در معده و ترکیبات کربوهیدراتی غذا می گردد. این موضوع سبب می شود که دستگاه گوارش برای مدت زمان طولانی تری غذا را نگه دارد و در نتیجه قند به تدریج وارد خون شود و باعث تنظیم قند خون در بدن شود .

مصرف بامیه برای تنظیم قند خون در بدن

بامیه میوه ای می باشد که از آن همچون سبزیحات استفاده می شود؛ این میوه سرشار از مواد تنظیم کننده همچون پلی ساکاریدها و آنتی اکسیدان های فلاونوئید می باشد که برای کاهش قند خون بسیار موثر است.

دانه کتان

دانه کتان منبع غنی از فیبر و چربی های سالم می باشد و به دلیل فوایدی که برای سلامتی دارد بسیار مورد استفاده قرار می گیرد؛ داروی کتان به دلیل برخورداری از خواصی که در تنظیم قند خون دارد، از بهترین درمان ها برای قند خون بالاست.

تنظیم قند خون در بدن  با مصرف دانه چیا

با توجه به تحقیقاتی که در زمینه ارتباط مصرف دانه چیا با کاهش قند خون ، انجام شده است، دانه چیا منجر به کاهش قند خون و افزایش حساسیت انسولین می گردد و به همین دلیل از روش های خانگی برای درمان قند خون به شمار می رود.

سیب

اغلب متخصصین توصیه می کنند که در رژیم غذای افراد مبتلا به دیابت مصرف سیب وجود داشته باشد؛ این میوه ضمن داشتن کالری پایین، دارای فیبر بالایی می باشد و احساس سیری را در فرد ایجاد می کند که همین موصوع به کاهش قند خون کمک می کند.

عصاره پنج گیاه فران موثر در تنظیم قند خون در بدن

داروهای گیاهی از گذشته تا کنون برای درمان دیابت و همینطور تنظیم قند خون مورد استفاده قرار می گرفته اند و در کنار اثرگذاری بالا، عوارض داروهای شیمیایی را نیز ندارند.

در نتیجه تحقیقات محققان داخلی و خارجی و با بهره گیری از طب سنتی، ترکیب عصاره پنج گیاه فران در بر دارنده عصاره بهترین و موثرترین گیاهان طب سنتی می باشد. فرمولاسیون این عصاره و پک کنترل قند خون شامل دارچین، بابونه، خارمریم، سیر و زردچوبه می باشد که نتیجه فرمولاسیون منحصربه فرد با نسبت های محاسبه شده و موثر در لابراتور شرکت نوشین شهد می باشد.

معرفی بهترین داروی گیاهی تنظیم قند خون

ترکیب عصاره پنج گیاه فران موثر در کنترل دیابت و کاهش قند خون با بهره گیری از طب سنتی و تحقیقات محققان داخلی و خارجی شامل عصاره بهترین و موثرترین گیاهان طب سنتی و طبیعی و با فرمولاسیون منحصر به فرد و نسبت‌های موثر در لابراتوار شرکت نوشین شهد فرموله گردیده‌است.

مشخصه بارز این ترکیب گیاهی فعال کردن سلول‌های پانکراس و افزایش تولید انسولین طبیعی می باشد که موجب کاهش و کنترل قند خون می شود. مواد موثره گیاهان موجود در عصاره پنج گیاه فران نتایجی بسیار موفق و اثربخش در کنترل قند خون دارد. هم‌زمان با مصرف ترکیب پنج گیاه فران جهت اثر بخشی موثر، رعایت رژیم غذایی مناسب برای دیابتی ها و تغییر الگوهای غلط زندگی توصیه می‌شود.

نتیجه گیری نهایی مقاله کاهش و تنظیم قند خون در بدن

در این مقاله به بررسی موضوع قند خون پرداختیم و همینطور راهکار های تضمینی تنظیم قند خون در بدن رو به شما عزیزان توضیح دادیم . در اخر این مقاله یک داروی معجزه بخش به شما معرفی کردیم کافیست فقط یکبار این دارو رو استفاده کنید تا از نتیجه ای که این داروی گیاهی برای شما دارد شگفت زده بشید . خیلی ممنون تا اینجای این مقاله با ما همراه بودین خوشحال میشیم اگر نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید و اگر سوالی دارید بپرسید .

منبع : healthline

دیدگاهی در مورد “تنظیم قند خون در بدن { 10 روش گیاهی } + معرفی عصاره شگفت انگیز

 1. سید حسین گفت:

  باسلام سیستم گوارشی من خیلی بد کار است لطفاً راهنمایی بفرمایید. متشکر

  1. فروشگاه اینترنتی فرطب گفت:

   با سلام و عرض احترام، علت بد کار کردن سیستم گوارشی اول باید مشخص بشه. با توجه به اون می شه راهنمایی کرد. نفخ، یبوست، ترش کردن، … از موارد رایج مشکلات گوارشی هستش.

 2. علی کریمی گفت:

  سلام خسته نباشید مطلب بسیار عالی بود آموزنده ونتیجه گیری خوبی داره براتون آرزوی موفقیت دارم انشالله داروهای که معرفی کردین نتیجه مًثبت دارد

  1. فروشگاه اینترنتی فرطب گفت:

   با سلام و عرض احترام، ممنون از شما و انرژی مثبتتون

 3. Besmellah گفت:

  سلام خصته نباشین خانوم قندچربی دارد داروی تان را ازکجاخریدکنم استان البرزکرج ۴باغ هستم

  1. فروشگاه اینترنتی فرطب گفت:

   با سلام و عرض احترام، عصاره 5 گیاه فران برای کاهش قند خون و عصاره 9 گیاه فران برای چربی خون هستش. لینکهای محصولات:
   https://farteb.com/product/19363 برای پاکسازی خون
   https://farteb.com/product/10004a برای کاهش قند خون

 4. Besmellah گفت:

  سلام خصته نباشین خانوم قندچربی دارد داروی تان رع ازکجاکنم استان البرزکرج ۴باغ هستم

  1. فروشگاه اینترنتی فرطب گفت:

   با سلام و عرض احترام، عصاره 5 گیاه فران برای کاهش قند خون و عصاره 9 گیاه فران برای چربی خون هستش. لینکهای محصولات:
   https://farteb.com/product/19363 برای پاکسازی خون
   https://farteb.com/product/10004a برای کاهش قند خون

 5. ابوالحسن خواجه گفت:

  سلام و درود
  از بیانات شیرین شما بهره مند شدیم و بسیار مفید واقع شد من بمدت یکماه قنو و شکر از برنامه غذایی حذف کردم قند خونم از ۱۸۰ به حالت طبیعی یعنی ۱۰۰ برگشت.

 6. سلام خسته نباشی مطالب خیلی زیبا بود آیا خون را خوب میکنه وچند روز باید مصرف بشه

 7. اصلان گفت:

  سلام خسته نباشی مطالب خیلی زیبا بود آیا خون را خوب میکنه

 8. علی گفت:

  سلام.قیمت عصاره ۵ گیاه چنده.و چجوری میتونم ازتون خرید کنم.شهرستان هم دارن یا فقط انحصاری خودتون عرضه میکنید

  1. فروشگاه اینترنتی فرطب گفت:

   با سلام و عرض احترام، محصول عصاره 5 گیاه رو از دو فرمت دوره 40 روز و 80 روز می تونید از فروشگاه فرطب به لینک زیر سفارش بدین.
   https://farteb.com/product/10004a

 9. زینب گفت:

  سلام. ممنون از ارائه اطلاعات خوبتون…

  1. فروشگاه اینترنتی فرطب گفت:

   با سلام و عرض احترام، سپاسگزاریم از نظر مثبت شما

 10. اکرم گفت:

  سلام ممنون از مطالب خوبتون و ای کاش در خصوص بیماری‌های گوارش و’ اصلاح سردی معده و رفع بلغم هم داروی ارگانیک تهیه کنین. براتون آرزوی موفقیت دارم و توسعه بیشتر و شخصا امروز آشنا شدم قبلش کلی سرچ کردم برای تری گلیسرید بالا و آخر پک شمارو سفارش دادم.انشالله که نتیجه بگیرم

  1. فروشگاه اینترنتی فرطب گفت:

   با سلام و عرض احترام و تشکر فراوان بابت انرژی و نظرات مثبت شما راجع به سایت فرطب. برای رفع بلغم محصول عصاره سه گیاه فران در حال تولیده و در آینده خیلی نزدیک عرضه خواهد شد.

نظرات بسته شده اند

چرا پاکسازی خون مهم هست مقالات عمومی

چرا پاکسازی خون مهم هست

چرا پاکسازی خون مهم هست ، یکی از سوالات خیلی مهمی هست که کاربران ما قبل خرید محصولات پاکسازی از …

مطالعه مقاله
مقالات عمومی

درمان کبد چرب

کبد دومین عضو بدن می‌باشد و وظیفه ی عبور تمامی مواد غذایی و نوشیدنی که انسان مصرف می‌کند، برعهده کبد …

مطالعه مقاله
درمان نعوظ مقالات عمومی

درمان نعوظ

درمان نعوظ ، در دنیایی که روابط جنسی نقش بنیادینی در تعادل و سلامت روانی زناشویی ایفا می‌کند، اختلال نعوظ …

مطالعه مقاله
سبد خرید
فیس بوک X پینترست linkedin تلگرام