سلامتی برازنده شماست ...

شرکت کشت و صنعت نوشين شهد اروميه با هدف توليد محصولات گیاهی و طبیعی به عنوان يکی از بزرگترين واحدهای توليـدی در نوع خود درکشـور با اخـذ مجوزهاي صنايع و وزارت بهـداشت و پـروانه هاي ساخت در آذر ماه سـال ۱۳۹۲ شروع بکار کرد.

چرا باید از محصولات فرطب استفاده کنیم ؟

همیشه اعتماد کردن به یک برند و پایه ریزی سلامت خود با تکیه برآن برند یک چالش بزرگ برای مشتریان بوده است که تیم ما توانسته است با بیش از 20 سال سابقه درخشان و با بهره گیری از توانمندی های متخصصین داخلی محصولاتی را به مشتریان ارائه دهد که لایق انتخاب ایرانی باشد و بتواند اعتماد آنها را جلب نماید .

مشاوره رایگان لازم داری ؟

برای مشاوره و سفارش محصول عدد 2 را به 3000515 پیامک کنید.

کبد چرب

1 removebg preview 35 | محصولات گیاهی با رضایت ۱۰۰ درصدی مردم
عصاره ده گیاه فران موثر در پاکسازی کبد چرب

عصاره ده گیاه فران موثر در پاکسازی کبد چرب با بهره‌گیری از بهترین و موثرترین گیاهان طبیعی بر پایه طب سنتی با فرمولاسیون منحصر به فرد و نسبت‌های موثر در آزمایشگاه شرکت نوشین شهد فرموله گردیده است. مواد موثره گیاهان موجود در پک عصاره ده گیاه فران موثر در پاکسازی کبد چرب با فرمولاسیون خاص خود و با باز کردن گرفتگی‌های کبدی و پاکسازی کبد چرب موجب بهبود و تقویت عملکرد کبد و همچنین تنظیم آنزیم‌های کبدی ناشی از کبد چرب می‌شود.

توضیحات بیشتر

عصاره ده گیاه فران موثر در پاکسازی کبد چرب با بهره گیری از بهترین و موثرترین گیاهان طب سنتی و طبیعی و فرمولاسیون منحصر به فرد در لابراتوار شرکت نوشین شهد فرموله گردیده است. مجموعه مواد موثره گیاهان موجود در عصاره فران موجب از بین رفتن گرفتگی‌های کبدی می‌شود. پاکسازی کبد چرب موجب بهبود و تقویت عملکرد کبد و همچنین تنظیم آنزیم‌های کبدی ناشی شده از کبد چرب می‌شود. نتایج به دست آمده از مصرف ترکیب گیاهان خارمریم، آرتیشو، کاسنی، زنجبیل، رزماری، زردچوبه، انیسون، زرشک، شیرین بیان، نعناع اثر بخشی بسیار موثر آن را در پاکسازی کبد چرب نشان داده است.

پروستات

ده گیاه فران موثر در پاکسازی کبد چرب Google Chrome 11 13 2022 5 50 21 PM 2 removebg preview 1 1 | محصولات گیاهی با رضایت ۱۰۰ درصدی مردم
عصاره شش گیاه فران موثر در بهبود بزرگی و تورم پروستات

عصاره شش گیاه فران موثر در بهبود بزرگی و تورم پروستات با بهره گیری از بهترین و موثرترین گیاهان طب سنتی و طبیعی و فرمولاسیون منحصر به فرد در لابراتوار شرکت نوشین شهد فرموله گردیده است. مجموعه مواد موثره گياهان موجود در عصاره فران موجب بهبود التهاب و اسپاسم پروستات شده و بدين ترتيب علائم ادراری ناشی از بزرگی خوش خیم پروستات را برطرف ساخته و دفع ادرار را بهتر می نمايد. نتایج به دست آمده از مصرف ترکیب گیاهی فران اثر بخشی بسیار موثر آن را در رفع تورم و بزرگی پروستات نشان داده است.

توضیحات بیشتر

عصاره شش گیاه فران با بهره گیری از بهترین و موثرترین گیاهان طب سنتی و طبیعی و فرمولاسیون منحصر به فرد در لابراتوار شرکت نوشین شهد فرموله گردیده است. مجموعه مواد موثره گياهان موجود در عصاره فران موجب بهبود التهاب و اسپاسم پروستات شده و بدين ترتيب علائم ادراری ناشی از بزرگی خوش خیم پروستات را برطرف ساخته و دفع ادرار را بهتر می نمايد. نتایج به دست آمده از مصرف ترکیب گیاهان گزنه، تخم کدو، شیرین بیان، چای سبز، دم اسب و زردچوبه اثر بخشی بسیار موثر آن را در رفع تورم و بزرگی پروستات نشان داده است.

 

پاکسازی خون

1 removebg preview 36 | محصولات گیاهی با رضایت ۱۰۰ درصدی مردم
عصاره نه گیاه فران موثر در پاکسازی خون

عصاره نه گیاه فران، با کاهش غلظت خون و پاکسازی خون علاوه بر کمک به سیستم گردش خون، قلب و عروق به داشتن پوستی زیبا و سالم کمک کرده و سلول‌ها را از پیری زودرس حفظ می‌کند.

 
 
 

توضیحات بیشتر

افزایش غلظت خون و یا چربی خون با تجمع در دیواره رگ‌ها، تنگی آن‌ها را به دنبال دارد و به همین دلیل باعث افزایش خطر ابتلا به سکته‌های قلبی و مغزی، درد قفسه سینه و گرفتگی عروق می‌شود. رسوب مواد مضر در خون می‌تواند باعث اختلال در عملکرد صحیح سیستم گردش خون شود. پاک‌سازی خون علاوه بر کمک به سیستم گردش خون، قلب و عروق به داشتن پوستی زیبا و سالم کمک کرده و سلول‌ها را از پیری زودرس حفظ می‌کند. به همین سبب هر چند وقت یکبار ضروری است تا به پاک‌سازی خون بپردازید. به عبارتی تصفیه خون هم در پیش‌گیری از بیماری‌ها موثر بوده و هم در درمان بیماری‌ها تاثیرگذار است.

قندخون

1 removebg preview 38 | محصولات گیاهی با رضایت ۱۰۰ درصدی مردم
عصاره پنج گیاه فران موثر در کنترل دیابت

ترکیب عصاره پنج گیاه فران موثر در کنترل دیابت و کاهش قند خون با بهره گیری از طب سنتی و تحقیقات محققان داخلی و خارجی شامل مقطرهای غلیظ بهترین و موثرترین گیاهان طب سنتی و طبیعی و با فرمولاسیون منحصر به فرد و نسبت‌های موثر در لابراتوار شرکت نوشین شهد فرموله گردیده‌است.

توضیحات بیشتر

مشخصه بارز این ترکیب گیاهی فعال کردن سلول‌های پانکراس و افزایش تولید انسولین طبیعی می باشد که موجب کاهش و کنترل قند خون می شود. مواد موثره گیاهان موجود در مقطر غلیظ ۴ گیاه فران نتایجی بسیار موفق و اثربخش در کنترل قند خون دارد. هم‌زمان با مصرف ترکیب چهار گیاه فران جهت اثر بخشی موثر، رعایت رژیم غذایی مناسب برای دیابتی ها و تغییر الگوهای غلط زندگی توصیه می‌شود.

پاکسازی ریه

ده گیاه فران موثر در پاکسازی کبد چرب Google Chrome 11 13 2022 5 47 08 PM 3 removebg preview | محصولات گیاهی با رضایت ۱۰۰ درصدی مردم
عصاره یازده گیاه فران موثر در پاکسازی ریه

عصاره یازده گیاه فران با بهترین گیاهان دارویی برای تقویت ریه‌ها، سیستم تنفسی و ایمنی بدن توسط متخصصین فرموله شده و در شرکت نوشین شهد با بهترین تجهیزات استخراج عصاره‌های گیاهی تولید می‌شود. فران با پاک‌سازی ریه‌ها موجب بهبود عملکرد سیستم تنفسی و ایمنی بدن می‌شود.

 

توضیحات بیشتر

ریه‌ها و سیستم تنفسی در معرض خطرات و بیماری‌های ناشی از سموم آلودگی هوا، دخانیات، باکتری‌ها و به ویژه ویروس‌ها می‌باشند. وجود این مواد سمی عملکرد ریه‌ها را دچار اختلال نموده و منجر به بروز ده‌ها مشکل از قبیل بیماری‌های ریوی، اختلالات تنفسی، آسم و ضعف سیستم ایمنی بدن می‌شود. آمار بالای مرگ و میر، ضرورت پاک‌سازی و تقویت ریه‌ها و سیستم ایمنی بدن را برای پیش‌گیری و مقابله با این بیماری‌ها به امری حیاتی تبدیل می‌کند.

پوست و مو

1 removebg preview 37 | محصولات گیاهی با رضایت ۱۰۰ درصدی مردم
عصاره هشت گیاه فران موثر در تقویت مو

ترکیب عصاره هشت گیاه فران با بهترین و موثرترین گیاهان ضمن خنثی کردن اثر DHT از ریزش مو پیشگیری کرده و با تحریک انتقال خون به پیاز موهای آسیب دیده مواد اولیه مورد نیاز را به پیاز مو می رساند و موجب تقویت مو می شود.

 

توضیحات بیشتر

ترکیب عصاره هشت گیاه فران با بهره گیری از بهترین و موثرترین گیاهان دارویی برای تقویت مو و جلوگیری از ریزش با فرمولاسیون منحصر به فرد و نسبتهای موثر در لابراتوار شرکت نوشین شهد فرموله گردیده است. مواد موثره گياهان موجود در این محصول ضمن خنثی کردن اثر DHT از ریزش مو پیشگیری کرده و با تحریک انتقال خون به پیاز موهای آسیب دیده مواد اولیه مورد نیاز را به پیاز مو می رساند و آن را تقویت کرده و از ریزش جلوگیری می کند. اگر پیاز هنوز فعال باشد، عصاره فران به آن کمک می کند تا نیرو گرفته و رشد دوباره مو را تحریک می کند.

 

کاهش وزن

1 removebg preview 39 | محصولات گیاهی با رضایت ۱۰۰ درصدی مردم
عصاره دوازده گیاه فران موثر در کاهش وزن

عصاره دوازده گیاه فران با افزایش متابولیسم بدن، به چربی‌سوزی و کاهش وزن کمک می‌کند. از نتایج دیگر مصرف این محصول می‌توان به کاهش چربی خون و کمک به سیستم گوارش اشاره نمود.

 

توضیحات بیشتر

عصاره 12 گیاه فران، از بهترین گیاهان دارویی تهیه شده است. این عصاره در کاهش وزن و لاغری تاثیر به‌سزایی داشته و درکوتاه‌ترين زمان اضافه وزن را بدون عوارض جانبی به حد چشم‌گیری کاهش می‌دهد. این محصول با افزایش متابوليسم بدن و چربی‌سوزی ضمن کاهش وزن باعث از بین رفتن چربی‌های شکمی می‌شود. همچنین از نتایج ویژه مصرف این محصول می‌توان به کاهش چربی خون و کمک به سیستم گوارش اشاره نمود. به عبارتی با مصرف این ترکیب علاوه بر لاغری از سایر نتایج سلامتی آن نیز بهره‌مند خواهید شد.

سنگ کلیه

1 removebg preview 40 | محصولات گیاهی با رضایت ۱۰۰ درصدی مردم
عصاره 4 گیاه فران موثر در دفع سنگ کلیه

مجموعه مواد موثره گياهان موجود در عصاره چهار گیاه فران برای شکستن و دفع سنگ کلیه و مثانه موثر بوده و در کنار هم خاصیت ضد اسپاسم و دیورتیک (ادرار آور) دارند که باعث شل شدن مجاری ادراری و دفع راحت‌تر سنگ کلیه می‌شوند. این ترکیب به پاکسازی و دفع سریع اوره و اسید اوریک اضافی از کلیه کمک می‌کند. این فرایند از تشکیل مجدد سنگ کلیه نیز جلوگیری می‌کند.

 

توضیحات بیشتر

با بهره گیری از بهترین و موثرترین گیاهان طب سنتی و طبیعی و فرمولاسیون منحصر به فرد در شرکت نوشین شهد فرموله گردیده است. مجموعه مواد موثره گياهان موجود در عصاره فران برای شکستن و دفع سنگ کلیه و مثانه موثر بوده و در کنار هم خاصیت ضد اسپاسم و دیورتیک (ادرار آور) دارند که باعث شل شدن مجاری ادراری و دفع راحت‌تر سنگ کلیه می‌شوند. این ترکیب به پاکسازی و دفع سریع اوره و اسید اوریک اضافی از کلیه کمک می‌کند. این فرایند از تشکیل مجدد سنگ کلیه نیز جلوگیری می‌کند. افرادی که کلیه سنگ ساز دارند، با استفاده از این محصول می توانند احتمال تشکیل دوباره سنگ کلیه را تا حد زیادی کاهش دهند.

درباره فرطب

شرکت نوشین شهد ارومیه تولید کننده محصولات گیاهی و طبیعی

با توجه به پتانسیل بالای منطقه آذربایجان با دارا بودن بیش از ۵۰۰ گونه گیاهان دارویی و ظرفیت بهره برداری از این گیاهان شرکت کشت و صنعت نوشین شهد ارومیه با هدف تولید محصولات گیاهی و طبیعی به عنوان یکی از بزرگترین واحدهای تولیـدی در نوع خود درکشـور بعد از اخـذ مجوزهای صنایع و وزارت بهـداشت و پـروانه های ساخت در آذر ماه سـال ۱۳۹۲ به مرحله بهره برداری رسید. 

آخرین مقالات

درمان نعوظ
مقالات عمومی
فروشگاه اینترنتی فرطب

درمان نعوظ

درمان نعوظ ، در دنیایی که روابط جنسی نقش بنیادینی در تعادل و سلامت روانی زناشویی ایفا می‌کند، اختلال نعوظ

درمان سرفه
مقالات عمومی
فروشگاه اینترنتی فرطب

درمان سرفه

درمان سرفه یکی از پر تکرار ترین سوالاتی است که ما در به دنبال جواب آن در همه جا میگردیم.چه

علائم کبد چرب روی پوست
مقالات عمومی
فروشگاه اینترنتی فرطب

علائم کبد چرب روی پوست

علائم کبد چرب روی پوست ، کبد از اندام‌های حیاتی بدن است که نقش مهمی در سلامت و شفافیت پوست