دارو موثر در پاکسازی کبد چرب دارو موثر در پاکسازی کبد چرب

عصاره ده گیاه فران

موثر در پاکسازی کبد چرب

بیش از 5 سال سابقه و 15.000 نظر در مورد محصولات

درمان موثر در پاکسازی کبد چرب

کبــد چــرب یــک التهـاب کبــدی اســت کــه در اثـر تجمــع بیــش از انــدازه چــربی در بافــت کبــد ایجــاد می شــود. در اکثــر مـوارد در بیمــاری کبـد چـرب معمـولاً علامـت خاصـی وجـود نـدارد و به دنبـال انجـام فیبرواسـکن و سونوگرافي مشـخص می‌شود. در برخـی مـوارد نیـز علائمـی نظیـر خسـتگی همیشـگی، ریـزش شـدید مـو، انـواع لـک و جوشـهای پوسـتی، احسـاس ناراحتـی و بی‎­حوصلگـی، درد مختصـر در قسمت فوقانـی و ســمت راســت شکم (محــل کبــد) دیـده می‌شود. پاکسـازی بـه موقـع کبـد چـرب از ابتـلا بـه بسـياری بيماری­‎ها مانند سـیروز کـبدی، دیـابت و سـنگ کیسه صفرا پيشگيری کرده و به رفع عوارض خطرناک آن کمک می‎­کند.

ترکیب عصاره ده گیاه فران، با بهره‎­گیری از بهترین و موثرترین گیاهان طب سنتی و طبیعی و در لابراتوار شرکت نوشین شهد فرموله گردیده است. تفاوت عمده عصاره گیاهی با سایر فرآورده های گیاهی به فرایند تولید آنها باز میگردد. عصاره گیاه در مقایسه با سایر فرآورده های گیاهی مانند عرقیات بسیار غلیظ تر بوده و محلولی حاوی تمام مواد مفید گیاهی مثل؛ تانن، موسیلاژ، اسانس، ویتامین ها و املاح گیاه است. بنابراین عصاره های گیاهی چندین برابر اثربخش تر هستند.

توضیحات در مورد دارو کبد چرب

مواد موثره گياهان موجود در این محصول با فرمولاسیون خاص خود و با باز کردن گرفتگی‎­های کبدی و پاکسازی کبد چرب موجب بهبود و تقویت عملکرد کبد و همچنین تنظیم آنزیم­‎های کبدی ناشی شده از کبد چرب می­‎شود.

 • پک برای دوره مصرف ۴۰ روزه، با ۲۰ درصد تخفیف + ارسال رایگان ۲۴۹هزارتومان: مشاهده محصول و خرید

 • پک برای دوره مصرف ۲۰روزه، ۱۵۹هزارتومان + ارسال رایگان: مشاهده محصول و خرید

 • برای مشاوره رایگان عدد ۳ را به شماره ۳۰۰۰۵۱۵ پیامک کنید

 • پک برای مصرف

  40

  روز

 • تخفیف

  20%

  تخفیف

 • ارسال

  ارسال

  رایگان

 • تخفیف ویژه

  249

  310,000 تومان

  هزار تومان

آخرین پست های اینستاگرام فرطب