کبد چرب یک بیماری پنهان ولی بسیار خطرناک است که از آن به عنوان قاتل پنهان نام می برند. برخی علائم هشدار دهنده کبد چرب عبارتند از: خستگی همیشگی، ترش کردن، جوش کمر و صورت، لکهای پوستی، ریزش موی شدید، تغییر رنگ پوست، بدبو بودن عرق، احساس سوزن سوزن شدن انتهای دست و پاها، درد در سمت راست شکم، طعم تلخ دهان در هنگام صبح. اگر دچار این علائم هستید بدانید که احتمال ابتلا به کبد چرب در شما زیاد است و باید به فکر چاره باشید. درصورت دیر اقدام کردن میزان چربی کبد بیشتر شده و خطر فیبروز کبدی و در نهایت سیروز کبدی را به همراه دارد به طوری که کبد به کلی از کار می افتد.
آیا برای از بین بردن چربیهای کبد راهی وجود دارد؟
شرکت نوشین شهد پس از مطالعات فراگیر در طب سنتی و طبیعی، موفق به تولید محصولی موثر برای پاکسازی کبد چرب شده است. محصول مقطر ده گیاه فران، می تواند درمان قطعی این بیماري باشد. برای درمان چربی کبد خود کافی¬ست محصول ده گیاه فران را در یک دوره یک ماه مصرف کنید، همراه با رعایت رژیم غذایی که همراه محصول ارائه می شود در حدود یک گرید از سطح چربی کبدتان کاهش پیدا خواهد کرد. این محصول در چند سال تولید رضایت¬مندی بالای 90 درصد دارد، حتی برا خطرناک¬ترین نوع کبد چرب یعنی گرید سه.

قیمت محصول برای دوره های مصرف 15 روزه و دوره کامل یک ماه:

خرید پک برای دوره مصرف 15 روز شامل ۴ بطری نیم لیتری ۱۱۶ هزارتومان. برای سفارش کلیک کنید.

خرید پک برای یک دوره مصرف کامل یک ماهه شامل ۸ بطری نیم لیتری با تخفیف ویژه ۱۵ درصدی ۱۹۸ هزار تومان. برای سفارش کلیک کنید.

نحوه ارسال محصول: این محصول به صورت رایگان به تمامی نقاط کشور ارسال می شود.
نحوه سفارش محصول از طریق پیامک: برای سفارش این محصول لطفاً عدد 1 را به 3000210210 پیامک بزنید.

فرطب، سایت خرید محصولات سلامتی و گیاهی فران: farteb.com